Nie żyje znana aktorka. Miała dopiero 37 lat!

Julita Buczek 26.04.2019
nie żyje znana aktorka
Fotografia: Instagram @demianbichiroficial

To wielka tragedia dla rodziny i przemysłu filmowego. Odeszła bardzo utalentowana aktorka.

Stefanie Sherk była znaną kanadyjską modelką i aktorką. Niestety parę dni temu jej mąż za pomocą mediów społecznościowych poinformował o jej śmierci.

Zobacz także: Nie żyje 16-letnia aktorka z serialu "Wiedźmin"!

Stefanie Sherk zmarła w wieku 37 lat

Sherk była absolwentką Neighborhood Playhouse w Nowym Jorku, a także Uniwersytetu Zachodniego Ontario w Kanadzie. Aktorka miała na swoim koncie kilka ciekawych ról.Grała między innymi w "Star Power", "#Hashtag:The Series", "Walentynki" czy "Twarde lądowanie". Niedawno na swoim instagramie jej mąż poinformował o jej śmierci.

Drodzy przyjaciele. W imieniu rodziny Sherk i Bichir informuję, że 20 kwietnia nasza najdroższa Stefanie Sherk, moja kochana i kochająca żona, odeszła w spokoju. To najsmutniejszy i najtrudniejszy czas w naszym życiu i nie wiemy, jak długo zajmie nam pokonanie tego bólu. Będziemy niezmiernie tęsknić za piękną, anielską oraz utalentowaną Stefanie. Pozostanie w naszych sercach na zawsze. Z góry dziękujemy wszystkim za modlitwy i prosimy o wyrozumiałość, byśmy mogli przeżywać czas żałoby w spokoju - napisał Demián Bichir Nájera.

Aktor nie podał przyczyny śmierci żony.

Zobacz także: Nie żyje aktorka Bibi Andersson. Miała 83 lata!

W 2019 roku odeszło od nas wiele wielkich postaci. Zobaczcie, kogo będzie nam bardzo brakować!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów