Steczkowska na wakacjach z córką bez szpilek i makijażu. Fani: To jakiś szok

Katarzyna Leszczyńska 23.02.2018
Justyna Steczkowska na wakacjach
Fotografia: Instagram/Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska rzadko publikuje prywatne zdjęcia. Teraz wstawiła fotografię z córką z wakacji. Najbardziej zaskakuje jednak brak szpilek i makijażu. 

Justyna Steczkowska ostatnio przebywa na egzotycznych wakacjach. Zazwyczaj piosenkarka nie chwali się zdjęciami ze swojego życia prywatnego, a na jej Instagramie możemy dostrzec przede wszystkim materiały związane z jej karierą. Ostatnio jednak postanowiła zrobić wyjątek. Na profilu Steczkowkiej pojawiło się zdjęcie wokalistki z wakacji z córką.

Zobacz także: Steczkowska ogłosiła separację z mężem. Teraz zagadkowe zdjęcie. Jeden szczegół mówi wiele o ich relacji

To jednak nie samo zdjęcie i dziecko na nim zwróciło uwagę internautów. Fani Steczkowskiej byli zdziwieni przede wszystkim przez jedną rzecz. Na zdjęciu piosenkarka pozuje w naturalnej odsłonie, jak sama napisała „Bez makijażu i szpilek”. Taki wizerunek wokalistki nieczęsto możemy oglądać, a buty na wysokim obcasie zazwyczaj są jej elementem rozpoznawczym.

Justyna Steczkowska z córką na wakacjach
Fotografia: Justyna Steczkowska na wakacjach z córką

Steczkowska na wakacjach bez szpilek

Trudno się dziwić zatem, że fani Justyny Steczkowskiej byli zaskoczeni zdjęciem, do którego ich idolka pozuje na bosaka. Swoje zdumienie oraz zachwyt nad nogami wokalistki wyrazili w komentarzach pod postem. 

Te nogi to jakiś szok.

Obłędne nogi.

W szpilkach lub bez, wciąż leciutko na paluszkach.

Wśród komentujących znalazła się również znana aktorka, Katarzyna Bujakiewicz, która także wyraziła swoje zaskoczenie tym faktem.

Katarzyna Bujakiewicz komentarz
Fotografia: Katarzyna Bujakiewicz skomentowała post Justyny Steczkowskiej

Widok Justyny Steczkowskiej bez szpilek jest naprawdę zaskakujący. Nic więc dziwnego, że tyle osób wyraziło swoje zdumienie. Trudno się jednak dziwić tym, którzy mówią, że Steczkowska ma najzgrabniejsze nogi w polskim showbiznesie. Tym zdjęciem na pewno to udowodniła.

Zobacz także: Kożuchowska rzadko pokazuje prywatne fotografie. Teraz wstawiła zdjęcia z wakacji z synem i mężem

Steczkowska z córką
Fotografia: Justyna Steczkowska z córką
Steczkowska na wakacjach
Fotografia: Justyna Steczkowska na wakacjach
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów