Steczkowska i Kożuchowska w identycznych butach znanej marki. Wiemy, ile za nie zapłaciły

Martyna Wojciechowska 12.03.2018
Małgorzata Kożuchowska i Justyna Steczkowska w identycznych butach
Fotografia: Instagram.com/Eastnews

Która wyglądała w nich lepiej?

Małgorzata Kożuchowska i Justyna Steczkowska nie bez powodu nazywane są polskimi ikonami stylu. Za każdym razem, kiedy pokazują się publicznie, zachwycają swoimi stylizacjami. Zwykle sięgają po ubrania i dodatki, na które nie stać zwykłego śmiertelnika, ale tym razem zrobiły wyjątek. Obie panie niedawno pokazały się w modnych kozakach za kolano z kolekcji popularnej marki.

Zobacz także: Kożuchowska zazwyczaj stawia na drogie marki. Teraz na imprezie pojawiła się w butach z popularnego sklepu

Małgorzata Kożuchowska i Justyna Steczkowska w kozakach DeeZee

Przypomnijmy, że fioletowe kozaki marki DeeZee podbiły serce Justyny Steczkowskiej już w październiku zeszłego roku. Wtedy właśnie pokazała się w nich na koncercie muzyki filmowej w Poznaniu. Piosenkarka zestawiła je z krótkimi spodenkami, elegancką bluzką i torebka Louis Vuitton. Fanki były pod wrażeniem jej butów. W komentarzach na Instagramie zasypały ją komplementami.

Identyczne buty miała na sobie Małgorzata Kożuchowska podczas pokazu najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła. Swoje fioletowe kozaki połączyła z białą sukienką i kurtką z wężowej skóry. Wyglądała jak zwykle bezbłędnie. Okazuje się, że te ekstrawaganckie buty pochodzą z kolekcji marki Deezee i kosztują 219 zł. Podobają się wam?

EN_01308658_0226
Fotografia: Eastnews

Zobacz także: Co buty mogą powiedzieć o swoim właścicielu? Naukowcy wyjaśniają, w jaki sposób świadczą o naszej osobowości

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów