Wyciekło stare CV Meghan. Księżna chwaliła się "specjalnymi umiejętnościami"

Anna Respondek 10.12.2018
Księżna Meghan
Fotografia: Face to Face/REPORTER/East News

Księżna ma naprawdę wiele do zaoferowania. 

Wejście do rodziny królewskiej księżnej Meghan budziło duże kontrowersje. Po pierwsze zarzucano jej, że już raz była mężatką, niektórzy mieli również problem związany z jej pochodzeniem. Poddanych rodziny królewskiej drażniło to, że Meghan jest Amerykaną, a nie Brytyjką. Od kilku tygodniu księżna dodatkowo nie cieszy się dobrą prasą. Media rozpisują się o jej trudnym charakterze, wpadkach i tym, że skłóciła ze sobą rodzinę. William i Harry podobno nie są obecnie w najlepszych stosunkach. Pod znakiem zapytania stanęły również królewskie święta. 

W ostatnich dniach w sieci pojawiły się kolejne informacje na temat księżnej Meghan. Do prasy wyciekło jej CV, w którym podane są jej dokładne dane i opisane "specjalne umiejętności". 

Jak wygląda CV księżnej Meghan?

Kariera Meghan rozwinęła się dzięki roli w popularnym serialu "W garniturach". Jednak wcześniej, podobnie jak każda aktorka walcząca o rolę, Meghan rozsyłała swoje CV, które obecnie robi w sieci furorę. Do dokumentu udało się dotrzeć zagranicznym dziennikarzom, którzy w szczegółach opisali zdolności księżnej. 

CV najprawdopodobniej pochodzi z czasów, kiedy Meghan miała 24 lata. Oprócz ról, które udało jej się zdobyć do tego momentu, w życiorysie pojawiają się również: jej wzrost, waga i specjalne umiejętności. Jak się okazuje, była aktorka może pochwalić się biegłą znajomością języka hiszpańskiego i francuskiego. Dodatkowo w CV znajdują się również umiejętności baletowe, kickboxingowe a także zdolność stepowania. Meghan w dokumencie pochwaliła się również zdolnością do naśladowania akcentu południowego, francuskiego, hiszpańskiego czy argentyńskiego. 

Księżna Meghan została uznana ostatnio za jedną z największych ikon stylu. Oto 5 stylizacji, które zrobiły największe wrażenie

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów