Sprzątaczka Michaela Jacksona pogrąża go w wywiadzie. Przerażające sekrety króla popu

Sylwia Bagińska 10.02.2019
Michael Jackson na koncercie
Fotografia: East News

Głośny dokument o życiu Michaela Jacksona sprawił, że kolejne osoby zabierają głos, rzucając po latach szokujące oskarżenia na muzyka.

Brytyjski tabloid „Daily Mirror” dotarł do sprzątaczki rezydencji „Nibylandii”, należącej do Michaela Jacksona. Kobieta opowiedziała o upodobaniach seksualnych muzyka.

Sprzątaczka Michaela Jacksona ujawnia przerażające sekrety

Adrian McManus pracowała dla piosenkarza w połowie lat 80. Jednak dopiero teraz na łamach brytyjskiej prasy postanowiła opowiedzieć o tym, czego była świadkiem:

Prawie codziennie wyławiałam z jego basenu jakąś bieliznę. Najczęściej były to jego ubrania, ale też bielizna chłopców.

Kobieta zatrudniona w „Nibylandii” opowiedziała także o częstych kąpielach Jacksona z małymi chłopcami w jacuzzi. Jej podejrzenia budziły również zdjęcia i kasety, które miały znajdować się w sypialni muzyka:

Często natrafiałam też na nagie zdjęcia. W jego sypialni było też mnóstwo kaset VHS, ale nie wiem, co na nich było. Wtedy podejrzewałam, że to jakaś zabroniona pornografia.

 „Leaving Neverland”, dokument HBO, przedstawia historie dwóch chłopców (James Safechuck oraz Wade Robson), którzy oskarżają Jacksona o molestowanie. To właśnie ich sprawa była badana przez śledczych w 2005 roku. Została zamknięta po tym, jak muzyka oczyszczono z zarzutów. 

Zobacz także: Biżuteria za seks i fikcyjne śluby. Szokujący dokument o Jacksonie pokazany na festiwalu Sundance

Gdyby zwierzęta nagrywały piosenki, okładki ich albumów wyglądałyby właśnie tak:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów