Czy wybuchnie III wojna światowa? Sprawdź przepowiednie na 2019 rok!

Wróżka Katerina 17.12.2018
koniec świata
Fotografia: Shutterstock

Co się wydarzy w kolejnych miesiącach i latach? Warto zapoznać się z tymi prognozami!

Koniec starego roku to czas podsumowań i spoglądania w przyszłość. Życzymy sobie, by kolejny etap w naszym życiu był spokojniejszy i po prostu lepszy od poprzedniego. Zastanawiamy się też, co nas czeka w nadchodzących miesiącach. Niektórzy zdają się na los, inni idą do wróżki, jeszcze inni wierzą w przepowiednie jasnowidzów. Co wydarzy się w 2019 roku?

Krzysztof Jackowski

Jeden z najsłynniejszych polskich wizjonerów Krzysztof Jackowski prognozował, jaka będzie zima w 2019 roku. Wypowiedział się też na temat sytuacji politycznej na świecie. Zdaniem jasnowidza z Człuchowa rok 2019 będzie ostatnim rokiem spokoju. Jackowski uważa, że tego, co dzieje się na Ukrainie, czyli za naszymi granicami, nie można traktować odrębnie od wydarzeń na Bliskim Wschodzie czy od problemu terroryzmu i uchodźców.

To jest całość. Punktów zapalnych jest wiele i w każdej chwili któryś może się zapalić. Nie chcę nikogo straszyć, ale cały czas mówię, że ten 2018 rok kojarzy mi się jako ostatni rok spokoju - ocenił.

Zaczyna wrzeć i to się nie uspakaja. Obawiam się, że ten 2019 rok może być dla tego rejonu świata bardzo niebezpieczny i przed tym przestrzegam. Patrzmy na to, obserwujmy, bo dzieją się rzeczy historyczne, które mogą oznaczać ostatni okres spokoju, normalności - dodał.

Baba Vanga

Niewidoma i niepiśmienna Bułgarka, zwana "Nostradamusem z Bałkan", choć zmarła ponad 20 lat temu, nie przestaje zaskakiwać. Przewidziała m.in. Brexit, powstanie ISIS, atak na World Trade Center (nazwała go "upadkiem dwóch braci zaatakowanych przez stalowe ptaki") oraz wybór Baracka Obamy na prezydenta.

Co mistyczka prognozowała na 2019 rok? Przede wszystkim ma on być czasem krachu gospodarczego w Europie. Biorąc pod uwagę kryzys we Francji związany z protestem "żółtych kamizelek", ta wizja wcale nie wydaje się nieprawdopodobna.

Dwie przepowiednie Baby Vangi dotyczą światowych przywódców. Donald Trump ma zapaść na chorobę, która pozbawi go słuchu i doprowadzi do uszkodzenia mózgu. W czarnych barwach jawi się też przyszłość Putina, na którego życie ma się targnąć jeden z ochroniarzy. Bułgarka przepowiedziała także dwie katastrofy naturalne. W wybrzeża państw Azji ma uderzyć potężne tsunami, z kolei w terytorium Rosji, zgodnie z wizją mistyczki, uderzy meteoryt.

Nostradamus

Francuski lekarz, astrolog, matematyk i autor proroctw przepowiedział III wojną światową, do której ma dojść w najbliższym czasie. Według prac Nostradamusa globalny konflikt rozpocznie się już pod koniec 2018 roku i będzie trwał 25 lat. Zdaniem astrologa początkowo zwyciężą "siły Atlantyku", ale ostateczna wygrana będzie należeć do "państwa północnego", które zaprowadzi porządek.  

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Te znaki zodiaku mogą zejść na złą drogę

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów