Powstanie animowany film o Spice Girls

Adrianna Kubiak 13.06.2019
Spice Girls
Fotografia: Instagram/@timmsy

Zespół Spice Girls będzie bohaterem nowego, animowanego filmu. W produkcji wykorzystane będą zarówno stare przeboje, jak i nowe utwory. Jesteście ciekawi co to za film?

Niedawno studio Paramount potwierdziło doniesienia o filmie. Ruszyły już nawet prace nad animowaną produkcją. Jej roboczy tytuł nosi nazwę „Spice Girls”. W produkcji usłyszymy głosy przedstawicielek zespołu, m.in. Mel B, Victorii Beckham, Geri Halliwell, Emmy Bunton i Melanie C.

Zobacz także: Magdalena Lamparska wyszła za mąż! Aktorka pochwaliła się zdjęciami z Watykanu! 

Fabuła filmu „Spice Girls”

Animowany film „Spice Girls” opowiadać będzie historię zespołu. Przedstawiona zostanie droga pięciu dziewczyn, które stały się superbohaterkami. W produkcji usłyszymy zarówno wielkie przeboje zespołu, jak i nowe piosenki, które nie ujrzały jeszcze światła dziennego.

Na razie dokładne informacje nie zostały jeszcze podane. Jednak wiadomo już, że animację wyprodukuje Simson Fuller (twórca programów „You Can Dance” oraz „Idol”), za scenariusz odpowiedzialni będą Karen McCullah i Kiwi Smith.

Premiera animacji zaplanowana jest na drugi kwartał 2020 roku.

„Spice Girls” najpopularniejszy zespół lat 90.

Spice Girls to zespół, który w latach 90. karierę robił na całym świecie. Girlsband łącznie sprzedał ponad 85 milionów płyt. Ich najpopularniejszymi piosenkami są „Wannabe”, „Say You'll Be There” czy „2 Become 1”.

1 czerwca zespół ponownie wyruszył w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Koncerty przyciągają tak liczne tłumy, że planowane jest wydłużenie trasy. Co ciekawe, niewykluczone, że zorganizowane zostaną koncerty w Europie.

Zobacz także: Anna Lewandowska pozuje w bikini, a fani są zachwyceni. "Co za ciało! Bogini Anna!" 

Niektóre gwiazdy są obecne w polskim show-biznesie od lat! Zobaczcie, jak oni się zmienili.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów