Gwiazda Spice Girls straciła wzrok! Przed samym koncertem trafiła do szpitala

Paulina Ermel 21.05.2019
Spice Girls
Fotografia: RICHARD YOUNG / Rex Features/EAST NEWS

Fani Spice Girls zamarli. Kilka dni przed planowanym koncertem Spice Girls w Irlandii, Mel B trafiła do szpitala!

W zeszłym roku Spice Girls zapowiedziały, że ruszają w kolejną wspólną trasę koncertową. Kultowy brytyjski girlsband wznawia działalność po 20 latach przerwy. Pierwszy koncert ma odbyć się w stolicy Irlandii już 24 maja.

Niestety nie mam dobrych wiadomości. Kilka dni przed występem Mel B trafiła do szpitala! I to w stanie ciężkim. Co się dzieje z wokalistką Spice Girl?

Mel B trafiła do szpitala

Okazuje się, że Mel B trafiła do szpitala! Brytyjskie media donoszą, że stan gwiazdy był poważny i nie wiadomo, co z koncertem Spice Girls!

Melanie Brown zgłosiła się do szpitala, ponieważ całkowicie przestała widzieć! "The Sun" donosi, że przetransportowano ją do specjalistycznej placówki okulistycznej. Tam okazało się, że utrata wzroku Mel B jest chwilowa i artystka szybko opuściła szpital. Teraz znajduje się pod stałą kontrolą specjalistów.

Już 20 lat temu wokalistka przeszła operację, w wyniku której straciła wzrok w prawym oku. Teraz objawy dotyczyły także lewego oka. Całe szczęście sytuacja się ustabilizowała i Mel B może dalej ćwiczyć do piątkowego koncertu ze Spice Girls.

Niezwykły projekt, który podbił serca fanów gwiazd światowego show-biznesu. Zobaczcie gwiazdy, które pozują razem ze swoimi młodszymi wcieleniami!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów