Specjalnie dla chillizet.pl! Żona Hollywood: Od zawsze wiedziałam, że trzeba mieć bogatego męża

Marianna Bereza 26.04.2018
Żony Hollywood
Fotografia: X-news/TVN

Powstała książka o barwnym życiu jednej z uczestniczek hitowego programu TVN!

O Monique Lehman głośno zrobiło się ponad rok temu, gdy wystąpiła w programie "Żony Hollywood". Teraz światowej sławy artystka, twórczyni gobelinów, a prywatnie córka Papcia Chmiela, twórcy przygód "Tytusa, Romka i A’ Tomka", opowiedziała o kolorowym życiu w swojej biografii! Dotarliśmy do fragmentów, w których Lehman bez ogródek mówi o dorastaniu, karierze oraz... intymności po 60-tce.

Zobacz także: Iwona, Reggie i Toby z "Żony Hollywood” przyłapani w centrum Warszawy

Powstała książka o życiu Żony Hollywood - Monique Lehman

Książka „Wątek sławy Monique Chmielewska-Lehman. Niesamowite życie córki Papcia Chmiela” na półki księgarń trafi już w maju. Autorka biografii Klaudia Frant-Rakuś zajrzała za kulisy codzienności bohaterki. Lehman opowiada o dzieciństwie w czasach PRL-u, miłości i podejściu do sztuki.

Córka Papcia Chmiela wyszła za mąż za oficera marynarki i szefa programu kosmicznego NASA Davida Lehmana. Jak wspomina, od początku wiedziała, że aby spełnić swoje marzenia i realizować się artystycznie, musi wyjść bogato za mąż. 

(...) Na wstępie stwierdziłam, że aby być artystą, trzeba mieć bogatego męża, w przeciwnym razie ze sztuki nie da się wyżyć. (…) Może rada wydała się zabawna, bo pewnie nikt im tej smutnej prawdy nie powiedział - wspominała.

Wybór mężczyzny z ambicjami wiązał się jednak z pewnymi ustępstwami. Mąż był w domu gościem. To Monique zmuszona była "założyć spodnie" w tym związku. Artystka musiała też przywyknąć do prozy życia.

(...) Z czasem musiałam zaakceptować to, że mąż po powrocie z pracy woli najpierw zjeść kolację i obejrzeć wiadomość niż rzucić się w moje ramiona. Pisząc o tym, chcę uzmysłowić dojrzałym kobietom, że to naturalna kolej rzeczy niezależnie od tego, jak czujemy się we własnym ciele - czytamy we fragmentach.

Lehman dużo kosztowało także zaakceptowanie faktu, że mieli odmienne podejście do spraw intymnych.

(...) On w ogóle nie mówi o seksie, ani w domu, ani wśród znajomych. W jego wyobrażeniu publiczne okazywanie intymności nie jest w dobrym tonie. Gdy widzi w telewizji sceny łóżkowe, od razu zmienia kanał - podsumowała.

Zobacz także: "Żony Hollywood 3" nadciągają. Nowe uczestniczki są jeszcze bardziej rozpieszczone i kapryśne

Wygląda na to, że w książce poznamy wiele szczegółów z życia Monique. Myślicie, że za sprawą artystki zmieni się w Polsce podejście do „tych” tematów?

Żony Hollywood
Fotografia: X-NEWS/TVN
Żony Hollywood
Fotografia: X-NEWS/TVN
Żony Hollywood
Fotografia: X-NEWS/TVN
"Wątek sławy - Monique Lehman. Niesamowite życie córki Papcia Chmiela"
Fotografia: Materiały prasowe
Żony Hollywood
Fotografia: X-news/TVN

Autor: Hanna Skowron

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów