Sophie Turner i Joe Jonas zerwali przed samym ślubem! "Najgorszy dzień w naszym życiu"

Paulina Ermel 21.05.2019
Sophie Turner i Joe Jonas
Fotografia: instagram.com/joejonas

Dopiero teraz Sophie Turner przyznała, że na krótko przed samym ślubem ona i Joe Jonas zerwali zaręczyny! Na szczęście szybko się otrząsnęli i wzięli wymarzony ślub.

Tegoroczne rozdanie billboard Music Awards przejdzie do historii nie tylko ze względu na wspaniałe występy i zasłużone nagrody dla wielu gwiazd. Po uroczystej gali Sophie Turner i Joe Jonas wzięli ślub w Las Vegas! Znana z "Gry o Tron" aktorka i popularny muzyk powiedzieli sobie "tak" w popularnej wśród gwiazd kaplicy.

I choć mija już trochę czasu od tego wielkiego wydarzenia, dopiero teraz poznajemy szczegóły tej relacji. Okazuje się, że przed samym ślubem Sophie i Joe się rozstali!

Sophie Turner i Joe Jonas zerwali przed ślubem

Na krótko przed samym ślubem w Las Vegas zakochani zerwali. Dopiero teraz Sophie przyznała, że tak naprawdę zwyczajnie stchórzyli. W wywiadzie udzielonym brytyjskiemu tygodnikowy "The Sunday Times"ujawniła, co się stało.

To był najgorszy dzień w naszym życiu. Stchórzyliśmy. Na szczęście po 24 godzinach stwierdziliśmy, że zapominamy o tym incydencie - powiedziała w rozmowie.

Sophie i Joe zaczęli się spotykać w sierpniu 2016 roku. Wtedy nikt nie podejrzewał, że niedługo później się zaręczą i będą planowali ślub. Para nigdy nie afiszowała się ze swoim związkiem. Dopiero w październiku 2017 roku, po zaręczynach, Sophie i Joe postanowili podzielić się radosną nowiną ze swoimi fanami. Na ich instagramowych profilach pojawiło się zdjęcie splecionych dłoni i imponującego pierścionka zaręczynowego na palcu Turner.

Dzisiaj 23-latka i 29-latek są małżeństwem i już nie kryją się z uczuciem. Sophie wielokrotnie podkreślała, że to Joe jest jej podporą i wsparciem, i gdyby nie on, nie poradziłaby sobie chociażby z depresją.

Kibicujecie im?

Te związki znamy jedynie z seriali, ale chętnie zobaczylibyśmy je również w rzeczywistości! Chcielibyśmy, żeby były prawdziwe!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów