Sophie Turner i Joe Jonas pokazali pierwsze zdjęcie ze ślubu!

Paulina Ermel 04.07.2019
Sophie Turner i Joe Jonas
Fotografia: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Świeżo upieczeni małżonkowie w końcu podzielili się ze światem radosną nowiną. I pokazali zdjęcie z tego ważnego wydarzenia!

Pod koniec listopada 2016 roku pojawiły się pierwsze informacje o tym, że amerykański wokalista Joe Jonas spotyka się z brytyjską aktorką Sophie Turner. Para szybko zdobyła serca wielu fanów, którzy kibicowali temu związkowi. Niedługo później - minął niespełna rok - Joe oświadczył się swojej ukochanej. A 28 czerwca 2019 roku wzięli ślub!

I choć to już druga tego typu uroczystość w wydaniu tej pary - wcześniej wzięli szybki ślub w Las Vegas - wszyscy z niecierpliwością czekali na oficjalne zdjęcie nowożeńców. Sophie i Joe w końcu się nim pochwalili!

Sophie Turner i Joe Jonas wzięli ślub

Sophie Turner i Joe Jonas wzięli drugi ślub! Od początku wiadomo było, że ceremonia odbędzie się we Francji, ale dokładne miejsce utrzymywane było w tajemnicy. Para powiedziała sobie "tak" na zamku Château de Tourreau w Sarrians we Francji.

Wcześniej Turner i Jonas spontanicznie podjęli decyzję o szybkim ślubie w Las Vegas. Pierwszy ślub zawarli w maju tego roku po zakończeniu Billboard Music Awards. Dopiero teraz odbyła się uroczystość, na którą zaprosili wszystkich najbliższych.

Na oficjalnym ślubie pary nie zabrakło Maisie Williams - przyjaciółki Sophie, która wcielała się w "Grze o tron" w postać Aryi Stark. Maisie była druhną panny młodej. Na uroczystości pojawili się również bracia pana młodego - Nick i Kevin Jonasowie z żonami Priyanką Choprą i Danielle Jonas. Wśród gości można było spotkać także znaną modelkę Ashley Graham.

Teraz państwo młodzi pochwalili się wreszcie zdjęciem z uroczystości. Trzeba przyznać, że wyglądają obłędnie, prawda?

Za suknię ślubną nie trzeba dużo płacić! Czasem wystarczy poszukać w sieciówkach i znaleźć swój wymarzony model. Przedstawiamy wam propozycje tanich sukien ślubnych.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów