Sonia Bohosiewicz wygląda coraz szczuplej. Aktorka zdecydowała się na popularną i wymagającą dietę

Katarzyna Leszczyńska 17.10.2017
Sonia Bohosiewicz
Fotografia: Instagram/Sonia Bohosiewicz

Jak wygląda?

Od dawna wśród gwiazd mówi się o tym, że dieta, z której korzysta Karolina Szostak, przynosi niezwykłe efekty. Wiele gwiazd już zdążyło się o tym przekonać. Wśród nich jest aktorka Sonia Bohosiewicz, która od miesiąca stawia na zdrowsze odżywianie, wzorując się właśnie na dziennikarce. Już dziś możemy zauważyć pierwsze efekty diety Bohosiewicz. Aktorka wygląda zgrabnie, ale przede wszystkim ma więcej energii i lepiej się czuje.

Bohosiewicz zachwyca szczupłą sylwetką

Aktorka może jeść tylko warzywa i owoce. Mimo tego czuje się rewelacyjnie. Widać to po zdjęciach, które wstawia na swojego Instagrama. Fani Sonii Bohosiewicz są zachwyceni wyglądem gwiazdy. W komentarzach pod niektórymi z jej zdjęć posypały się komplementy ze strony internautów.

Została z ciebie połowa.

Super figura i nóżki.

Super wyglądasz.

Jak widać, Karolina Szostak zapoczątkowała modę na swoją dietę. Niedawno jej efektami dzieliła się również Katarzyna Cerekwicka, która już od dłuższego czasu ją stosuje, a efekty są zniewalające. Na pewno i figura Sonii Bohosiewicz niedługo rzuci nas na kolana, choć aktorka już teraz wygląda bardzo szczupło.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów