Sonia Bohosiewicz śmieje się z osób chorych psychicznie? Jej wypowiedź nie pozostawia wątpliwości!

Julita Buczek 23.12.2019
sonia bohosiewicz
Fotografia: Instagram @soniabohosiewicz

W najnowszym wywiadzie aktorka postanowiła opowiedzieć o kulisach swojej pracy. Niestety poruszyła bardzo kontrowersyjny temat.

Sonia Bohosiewicz pojawiła się gościnnie w audycji Kędzierskiego i Wojewódzkiego, zatytułowanej "Bohosiewicz. Jak lubi?". W trakcie rozmowy poruszyła temat swoich spektakli, w których bierze udział publiczność. Okazuje się, że postanowiła przytoczyć jedną z anegdot, która przydarzyła jej się podczas takiego występu.

Bohosiewicz śmieje się z osób chorych psychicznie?

Na jednym z występów z udziałem publiczności do aktorki na scenie dołączył mężczyzna, który jak stwierdziła Sonia jest "umysłowo upośledzony".

Wyszedł facet i ja usłyszałam dziwny szum na widowni. Taki, którego się nie spodziewasz. Wiesz o tym, że coś jest nie tak. I wchodzi facet i widzisz, że jest chory psychicznie - rozpoczęła swój wywód aktorka. 

Następnie postanowiła kontynuować swoją opowieść.

I teraz tak. Nie możesz go zrzucić, ale domniemujesz, że ten szmer na widowni może być tym szmerem, którego byś nie chciał, czyli że on jest niebezpieczny. Bo jeżeli jest tylko umysłowo upośledzony, to ja sobie z nim poradzę - powiedziała Bohosiewicz.

W pewnym momencie do rozmowy postanowił włączyć się Wojewódzki.

Mietek wariat - powiedział Kuba Wojewódzki.

Ten pan był cudowny i rozkoszny, i to się wszystko bardzo dobrze potoczyło, ale mnie oblał w tym momencie pot, bo nawet gdyby była taka sytuacja, że Mietek wyszedł akurat na przepustkę, a wyszedł na przepustkę dlatego, że jest w szpitalu psychiatrycznym, bo zabił żonę na przykład i wszyscy ludzie by o tym wiedzieli - zakończyła Bohosiewicz.

Co sądzicie o zachowaniu aktorki?

Zobacz także: Julia Wieniawa pokazała siostrę! Zdradziła, co robią przed samymi Świętami

polskie aktorki
Rozwiąż quiz

Sprawdź, z którą polską aktorką powinieneś wybrać się na wspólną imprezę

polskie aktorki

1. Która forma imprezy podoba ci się najbardziej?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów