Sonia Bohosiewicz pozuje topless. Fani: "Wyglądasz obłędnie!"

Julita Buczek 13.08.2019
sonia bohosiewicz topless
Fotografia: Marcin Bruniecki/REPORTER

Bohosiewicz pochwaliła się seksownym zdjęciem znad basenu. Fani byli zachwyceni!

Sonia Bohosiewicz to bardzo znana aktorka. Na swoim koncie ma wiele ciekawych ról filmowych oraz telewizyjnych, które z pewnością warto poznać. Niedawno znana artystka pochwaliła się zdjęciami ze swojego zagranicznego wyjazdu. Okazuje się, że aktorka spędziła wakacje w ekskluzywnym kurorcie z basenem. Niedawno Sonia opublikowała zdjęcie, na którym pozuje topless.

Bohosiewicz pozuje topless

Aktorka w mediach społecznościowych ma liczne grono fanów. Na samym Instagramie zebrała ich ponad 280 tysięcy. Nic więc dziwnego, że bardzo chętnie skomentowali ostatnią publikację gwiazdy. Bohosiewicz zaprezentowała zdjęcie, na którym opala się na leżaku topless.

Jeszcze prawie połowa wakacji! Ale już ta mniejsza... nie ma dwóch różnych połówek - mawiał mój nauczyciel matematyki. A jednak ta druga połowa wakacji jest inna od tej pierwszej... Lipiec jest energetyczny, rozchachany, psotliwy, puszcza zajączki lusterkiem, a sierpień ma już w sobie melancholię pomarańczowych zachodów słońca i rytm samby - napisała pod postem celebrytka.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów gwiazdy. Większość była zachwycona fotografią Bohosiewicz i postanowiła wspomnieć o tym pod postem.

Wyglądasz obłędnie!

Piękne ujęcie!!!

Dobre zdjęcie!

Podobają ci się takie zdjęcia gwiazd?

Zobacz także: Bohosiewicz topless w basenie. Opublikowała zmysłowe zdjęcie

Znasz polskie filmy? Sprawdź się w naszym quizie!

Rozwiąż quiz

Jesteś w stanie rozpoznać, z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr?

Kadr z filmu
Fotografia: Eastnews

1. Z którego polskiego filmu pochodzi ten kadr:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów