Sonia Bohosiewicz pokazała swoje zdjęcie zrobione 9 godzin przed porodem!

Sonia Bohosiewicz
Fotografia: Instagram.com/soniabohosiewicz

Wpis Soni rozbawił jej fanki do łez!

Soni Bohosiewicz właśnie zebrało się na wspominki. Gwiazda pochwaliła się zdjęciem zrobionym na 9 godzin przed jej porodem. Jak twierdzi, do publikacji tego postu zainspirował ją widok ciężarnej Joanny Krupy.

Sonia Bohosiewicz wspomina swoją ciąże na Instagramie

Sonia Bohosiewicz pokazała na Instagramie, jak wyglądały jej ostatnie godziny przed przyjściem na świat jej syna Leonarda. Aktorka zamieściła ujęcie, na którym widać jej imponujących rozmiarów ciążowy brzuszek.

Do swojego posta dołączyła zabawny wpis. Gwiazda zachęciła inne matki do udostępniania swoich zdjęć upamiętniających ostatnie chwile przed porodem.

Ło matko!! Co ja znalazłam w odmętach internetów!!! Tak mnie jakoś wzięło na wieść, że Krupa w ciąży... Joanna na bank będzie wyglądała przez całe 9 miesięcy, jak modelka victoria secret. To było 22 kg temu. Leonard w brzuchu jeszcze ostatnie 9 godzin, bo zdjęcie zrobione o 22.00. a o 7.00. Następnego dnia już był w ramionach. Jako jo była zadowolono z siebie! Jako uśmiechnięto! Ma ktoś lepsze zdjęcie pt. Na dzień przed? Masz? To wstaw z hasz #pokulomysie - napisała Sonia.

Fanki Soni podziwiają ją za wyjątkowe poczucie humoru. Wiele z nich opisało w komentarzach swoje historie:

Czad! Zdjęcia dzień przed nie mam za to byłam nagrywana ukradkiem przez swego małżonka skacząca na piłce na sali porodowe.

Uwielbiam to Pani poczucie humoru. Piękna!

O mam ja takowe zdjęcie. Ledwo obiektyw mnie ogarnął!

Sonia po raz kolejny udowodniła, że ma do siebie ogromny dystans. Czekamy na więcej takich ujęć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów