Solange Knowles rozwodzi się po 5 latach małżeństwa!

Malwina Wasilewska 04.11.2019
Solange Knowles
Fotografia: Instagram.com/saintrecords

Piosenkarka opublikowała intymny wpis.

Siostra Beyonce, Solange Knowles, zamieściła smutną wiadomość. Artystka po 11 latach małżeństwa postanowiła się rozstać ze swoim mężem. O swojej decyzji poinformowała na Instagramie. Fani gwiazdy są w szoku.

Solange Knowles rozwodzi się

Solange Knowles do tej pory nie komentowała swojego życia prywatnego. Tym razem jednak zrobiła wyjątek. Artystka zdradziła, że kilka miesięcy temu odeszła od męża Alana Fergusona, reżysera teledysków.

Przy okazji młodsza siostra Beyonce w najnowszym poście na Instagramie wyznała, że 2 lata temu rozpoczęła duchową przemianę, dzięki której udało się jej wygrać ze strachem, który od zawsze był jej największym wrogiem.

11 lat temu poznałam fenomenalnego mężczyznę, który zmienił moje życie. W tym roku zdecydowaliśmy się na separację i nasze drogi się rozeszły (co nie powinno nikogo interesować). Uznałam za konieczną ochronę swojej prawdy i prywatności. To niesprawiedliwe, że człowiek nie ma kontroli nad swoją historią i nie może jej własnoręcznie kształtować. Nikt nie jest doskonały (…). Niech wszystkie wasze przemiany będą udane oraz przepełnione miłością i światłem – napisała Solange.

Zamieszczając ten wpis, Solange chciała zakończyć spekulacje na temat swojego związku.

Wiesz, z jakiego filmu pochodzi ta piosenka? Sprawdź, na ile pytań zdołasz odpowiedzieć!

"Kogel-mogel"
Rozwiąż quiz

Z jakiego filmu pochodzi ta piosenka? Tylko 1 na 10 osób zdobywa komplet punktów

"Kogel-mogel"

1. W której komedii mogliśmy usłyszeć piosenkę "Szukaj mnie" w wykonaniu Edyty Geppert?

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów