Sofia Vergara nago na okładce "Women's Health". Aż trudno uwierzyć, że aktorka skończyła 45 lat

Redakcja 03.08.2017
Sofia Vergara
Fotografia: www.instagram.com/sofiavergara/

Wiele wskazuje na to, że czas się dla niej zatrzymał. 

Sofia Vergara to kolumbijska modelka i aktorka. Znana jest przede wszystkim z roli Glorii Delgado-Pritchett w popularnym serialu stacji ABC "Współczesna rodzina". Swego czasu wystąpiła także w reklamie Pepsi u boku Davida Beckhama

Aktorka jest dziś niezwykle popularną gwiazdą. Jej profil na Instagramie obserwuje aż 13 milionów internautów. I nie można się dziwić. Sofia Vergara jest wyjątkowo piękną kobietą. Niech świadczy o tym chociażby zdjęcie, które zdobi najnowszą okładkę magazynu "Women's Health". 

Gwiazdy też mają kompleksy

45-letnia aktorka tym zdjęciem udowodniła, że nie wstydzi się swojego ciała. W wywiadzie udzielonym magazynowi "Women's Helath" przekonuje również, jak ważne jest dbanie o siebie, ale zaznacza przy tym, że należy zdawać sobie sprawę i zaakceptować to, że każde ciało z wiekiem zmienia się. 

Mam 45 lat. Nie można być cały czas doskonałym (...). Zmieniamy się. Widzę to, co się dzieje ze mną. Chcę patrzeć na swój wiek, ale też chcę wyglądać świetnie. Myślę, że obsesja na punkcie tego, aby wyglądać coraz młodziej, może doprowadzić ludzi do szaleństwa - powiedziała Sofia Vergara w wywiadzie udzielonym "Women's Health". 

Vergara przyznała się także do swoich słabości. Wyznała, że chciałaby, aby jej figura wyglądała nieco inaczej. 

Mam nie takie kolana jak trzeba i chude kości. Chciałabym być trochę bardziej atletyczna, ale kiedy masz tak duże piersi...Miałam je odkąd skończyłam 13 lat, a gdy byłam w ciąży, a potem urodziłam dziecko, były jeszcze większe - wyznała aktorka, a jej wypowiedź przytacza Extratv.com.

Cóż, to świetny dowód na to, że nikt nie jest idealny. Nawet Sofia Vergara ;-) 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów