Social media są jak ZOO. Popularni Youtuberzy zamieszkają w centrum handlowym

Redakcja 13.01.2017
Litllemoonster96 i Stuu
Fotografia: East News

Świat mediów społecznościowych to dla wielu wciąż zagadka, która lubi zaskakiwać.

Najsłynniejsza polska blogerka, Youtuberka i królowa Snapchata Littlemooonster96 i jej kolega po fachu Stuu zamieszkają razem w centrum handlowym Silesia.

Nie będą się jednak przechadzać po sklepach i spać na polówkach ustawionych w markecie. Przez dwa tygodnie, od 14 do 29 stycznia będą wyeksponowani na widok publiczny, do dyspozycji fanów - których mają wielu. Jednak mimo że bohahterowie akcji biorą w niej udział z własnej woli - akcja wywołuje sporo kontrowersji.

Gwiazdy polskich mediów społecznościowych będą ulokowane w specjalnych "akwariach", które nazwano "Domami YouTuberów": Littlemooonster96 w części różowej, Stuu, jak przystało na chłopaka - w niebieskiej. Na stronie internetowej Silesii można przeczytać, że przeszklone pomieszczenia będą wyposażone w niezbędne do codziennego funkcjonowania. Jak domyśla się serwis ApyNews.pl, klienci centrum handlowego będą musieli liczyć się z tym, że w sobotę 14 stycznia napotkają na sporą grupę młodocianych fanów gwiazd social mediów. 

Młodzi idole na okres dwóch tygodni zamieszkają w naszym Centrum i będą na wyciągnięcie ręki swoich fanów. Rozmowy, zdjęcia, zadania specjalne – przekonajcie się na żywo, jakie niespodzianki dla Was przygotowali! – czytamy na stronie Silesia City Center.

Jak informuje ApyNews.pl, wśród fanów blogerów pojawiają się głosy, które potępiają pomysł zamknięcia młodych ludzi w przypominających akwarium kapsułach. Pomysł porównywany jest do ZOO.

W 2015 roku temu podobny eksperyment miał miejsce w Złotych Tarasach, gdzie YouTuber Martin spędził dwa dni w szklanej skrzyni promując markę Ambi Pur. Tamta akcja zakończyła się marketingowym sukcesem.

Pomieszczenie, w którym zamieszkają Youtuberzy
Fotografia: www.instagram.com/silesiacitycenter

Pomieszczenie, w którym zamieszkają Youtuberzy

Stuu i Littlemooonster96
Fotografia: www.instagram.com/littlemooonster96

Stuu i Littlemooonster96

Stuu i Littlemooonster96
Fotografia: www.instagram.com/littlemooonster96

Stuu i Littlemooonster96

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów