Socha schudła 15 kg po ciąży. Twierdzi, że zawdzięcza to jednej rzeczy. Najciekawsze to, co ją zmotywowało do zmian

Emilia Klima 30.08.2017
Małgorzata Socha
Fotografia: Instagram.com/malgosia_socha

Za takie wyznanie część kobiet pokocha aktorkę. 

Małgorzata Socha zawsze mogła poszczycić się świetną sylwetką, która w ostatnich miesiącach była nieco pełniejsza niż zwykle. To efekt ciąży - gwiazda na początku tego roku została mamą. Socha, wzorem innych znanych młodych mam, wcale nie rzuciła się od razu w wir wyczerpujących treningów i diet, by jak najszybciej wrócić do formy sprzed ciąży.

Jak przyznała w rozmowie z magazynem "Skarb", bardzo nie lubi ćwiczyć i na siłowni raczej jej nie spotkamy. Utratę wagi zawdzięcza codziennemu porannemu (krótkiemu) treningowi.  

Ćwiczę rano, żeby mieć to z głowy i zapomnieć. Poza tym, poranne ćwiczenia przyspieszają metabolizm na cały dzień, a dzięki temu mogę sobie pozwolić na kawałek czekolady - stwierdziła aktorka.

Wyjątkowa motywacja

Socha w rozmowie z magazynem zdradziła też, co zmotywowała ją do tego, by bardziej zatroszczyć się o swoją sylwetkę. Okazało się, że "pomógł" jej w tym jeden z portali, który zestawił zdjęcie aktorki z Alicją Bachledą-Curuś. Najwyraźniej to właśnie nienaganna figura koleżanki po fachu zrobiła na niej takie wrażenie, że zabrała się do porannych ćwiczeń. Z dziennikarzem magazynu podzieliła się też swoją obserwacją na temat kobiecej urody.

Uważam, że wśród kobiet w pewnym wieku nie ma ładnych i brzydkich. Są tylko zadbane i niezadbane. To, do której kategorii trafimy, zależy od nas - powiedziała.  

Naszym zdaniem Socha wyglądała świetnie i z dodatkowymi 15 kilogramami. Nie ma co się porównywać ;)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów