Małgorzata Socha najczęściej pozuje z córkami, teraz zrobiła wyjątek i pokazała synka!

Julita Buczek 04.12.2019
Małgorzata Socha
Fotografia: Instagram @malgosia_socha

Popularna aktorka bardzo często pokazuje w sieci swoje córki, niedawno postanowiła zaskoczyć swoich fanów i pochwalić się synem Stanisławem.

Małgorzata Socha to jedna z bardziej lubianych gwiazd polskiego show-biznesu. Dzięki udziałowi w popularnych serialach oraz filmach zaskarbiła sobie uznanie widzów.

39-latka bardzo chętnie dzieli się swoimi prywatnymi zdjęciami w sieci, niedawno na jej instagramowym koncie pojawiło się kolejne, na którym pozuje ze swoim synkiem.

Małgorzata Socha pokazała synka

Aktorka bardzo chętnie dzieli się swoimi prywatnymi zdjęciami w instagramowej galerii. Niedawno zaprezentowała tam piękne zdjęcie ze Stanisławem. Na rodzinnej fotce możemy zobaczyć, jak popularna aktorka bawi się ze swoim synkiem. Staś urodził się we wrześniu 2018 i jak widać na zamieszczonej przez gwiazdę fotografii, ma już całkiem długie włosy. Cały obrazek prezentuje się naprawdę uroczo!

Nowa paczka przyjaciół w pełnym składzie. To dopiero rozgadana ekipa! Żywe dyskusje między tą czwórką a Stasiem toczą się już od rana - na ten moment Leniwiec wygrywa argumentami, ale Łoś jako oręż wyciągnął swoją nową piosenkę. Jestem bardzo ciekawa jak skończy się ta debata - napisała Socha.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów popularnej aktorki. Większość obserwujących była zachwycona jej uroczym synkiem.

Słodziaki!!!

Cudowni!

Przeuroczy obrazek!

Co sądzicie o pokazywaniu zdjęć dzieci w sieci?

Zobacz także: Anna Czartoryska-Niemczycka na wakacjach z dziećmi. Fani: "Cudnie"

Jak powinieneś spędzić sylwestra
Rozwiąż quiz

Weź udział w naszym quizie i sprawdź, jak powinnieneś spędzić Sylwestra!

Jak powinieneś spędzić sylwestra

1. Jakiej muzyki słuchasz na co dzien?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów