Socha jest mamą dwóch córek. Teraz krytykuje innych rodziców za jedno zachowanie. "W ten sposób robią im krzywdę"

Katarzyna Leszczyńska 11.01.2018
Małgorzata Socha o sporcie wśród dzieci
Fotografia: Instagram/Małgorzata Socha

Nie podoba jej się podejście rodziców w jednej kwestii.

Małgorzata Socha to naprawdę zapracowana kobieta. Łączy pracę na planie „Przyjaciółek” z innymi zobowiązaniami zawodowymi, ale przede wszystkim z byciem mamą. Aktorka cztery lata temu urodziła swoje pierwsze dziecko, córkę Zofię. Na początku 2017 roku na świecie powitała drugą córkę, Basię. Od tego czasu jest dumną mamą i stara się jak najlepiej opiekować córkami.

Małgorzata Socha niedawno zdradziła, że po mężu odziedziczyła pasję do tenisa. Oboje uwielbiają sport, pewne jest więc, że również dzieci będą wychowywać w duchu sportowej rywalizacji. Ostatnio aktorka udzieliła wywiadu, w którym powiedziała, że chciałaby, żeby jej dzieci umiały jak najwięcej, ponieważ dzięki temu będą miały ciekawsze życie. Ważny jest jednak dla niej właśnie ten element sportowy.

Aktorka uważa, że sport może mieć wpływ na kształtowanie charakteru najmłodszych. Dlatego jest przeciwniczką zwalniania dzieci z lekcji WF-u. Jej zdaniem, rodzice, którzy decydują się na taki krok, największą krzywdę robią swoim pociechom. Sama Małgorzata Socha nie zamierza w ten sposób podchodzić do swoich dzieci i chciałaby, żeby jej córki rozwijały się sportowo.

Sport jest niezbędny w kształtowaniu charakteru. (…) WF, z którego rodzice piszą zwolnienia – to aż prosi o pomstę do nieba, dlaczego tak krzywdzą swoje dzieci, ponieważ właśnie w ten sposób zabierają szansę na to, aby dzieciaki mogły się fajnie rozwijać – powiedziała Socha w rozmowie z „Plejadą.pl”.

Aktorka nie chce narzucać nic swoim córkom, jednak będzie starała się, żeby nie ignorowały sportu, który powinien być bardzo ważny w życiu każdego człowieka. Każdy rodzic jednak ma swój własny sposób na wychowywanie dzieci i wie, co jest najlepsze dla jego pociechy.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów