Hiszpańska polityk wygląda jak... Meghan Markle! Na początku je pomyliliśmy!

Księżna Meghan uśmiechnięta w zielonym płaszczu
Fotografia: Rex Features/East News

Księżna Meghan ma kolejnego sobowtóra! Tym razem jest to hiszpańska polityk, ale ona naprawdę wygląda jak Meghan. Nie możemy wyjść ze zdumienia!

Nie raz już pisaliśmy o sobowtórach księżnej Meghan. Odkąd Markle ujawniła się jako narzeczona księcia Harry'ego, w mediach co chwilę pojawiały się zdjęcia kobiet podobnych do niej. Teraz jednak jesteśmy w szoku! Ta kobieta wygląda identycznie jak księżna Meghan! Na początku myśleliśmy, że to nowe zdjęcia księżnej. Okazuje się jednak, że to hiszpańska polityk, która kandyduje na burmistrza Madrytu. Obie panie łączy nie tylko wygląd. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Meghan doprowadziła Kate do łez przez Archiego! Harry musiał przeprosić bratową

Hiszpańska polityk wygląda jak księżna Meghan

Ciemna karnacja, długie, czarne włosy, a nawet identyczny sposób ubierania. Gdyby nie podpis naprawdę nie moglibyśmy uwierzyć, że to nie Meghan.

41-letnia polityk, Begona Villacis, nie dość, że jest znana w Hiszpanii, to jeszcze teraz zyskała rozgłos na całym świecie przez swój wygląd i nie tylko. Okazuje się, że oprócz rysów twarzy, z księżną Meghan łączy ją także to, że niedawno urodziła dziecko, a także... data ślubu! 

Ludzie często zatrzymują mnie na ulicy, żeby spytać, czy jestem Meghan. Czasami jest to zabawne. Moje córki się ze mnie śmieją - napisała Villacis na Twitterze.

Córeczka Begony urodziła się kilka dni po Archiem. Niedawno polityk pojawiła się w białym płaszczu, przewiązanym w talii, który od razu przypomniał nam sukienkę Meghan, gdy po raz pierwszy para książęca pokazała synka. Tym razem naprawdę podobieństwo jest uderzające!

Zobacz także: Tak brzmi prawdziwe imię księżnej Meghan! Nie wszyscy o tym wiedzieli

Begona w naszym quizie na pewno zostałaby księżną Meghan! A ty, którym członkiem rodziny królewskiej jesteś?

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej jesteś

Na zdjęciu pozują członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej.

1. Co najbardziej lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów