Znaleziono sobowtórkę Meghan Markle. Wygląda jak jej kopia!

Martyna Wojciechowska 27.04.2018
Meghan Markle
Fotografia: Eastnews

Ma 27 lat i pochodzi z Australii.

Meghan Markle może pochwalić się nieprzeciętną urodą. Jej brzoskwiniowa cera, wyjątkowe spojrzenie i hollywoodzki uśmiech sprawiają, że trudno oderwać od niej wzrok. Teraz okazuje się, że przyszła żona księcia Harry'ego ma swoją sobowtórkę.

Zobacz także: Do tej pory było to owiane tajemnicą. Jak Harry poznał Meghan Markle? Znajomy zdradził szczegóły

Stephanie Murray wygląda jak Meghan Markle

Stephanie Murray ma 27 lat, pochodzi z Australii i w ciągu jednego dnia stała się gwiazdą internetu. Wszystko za sprawą jej niezwykłego podobieństwa do Meghan Markle. Kasztanowe, długie włosy, perlisty uśmiech i ciemna oprawa oczu sprawiają, że Stephanie wygląda dosłownie jak jej kopia.

Okazuje się, że dziewczyna na co dzień pracuje w kawiarni. Po tym, gdy odkryła ją reporterka "The Cranberra Times", zaczęły rozpisywać się na jej temat show-biznesowe portale z całego świata.

Widzę to podobieństwo. Mamy niemal identyczne szczęki, ale ona ma ładniejszy nosa – powiedziała 27-latka w rozmowie z "The Cranberra Times".

Od kiedy Meghan związała się z księciem Harrym, ludzie non stop zwracają na nią uwagę. Jedna z kobiet niedawno zapytała ją o przygotowania do ślubu. Murray nie kryje, że była lekko zmieszana.

Dziwnie się czuję. Ludzie ciągle mnie zaczepiają – przyznała.

27-letnia Australijka w wywiadzie dodała, że jeszcze nie znalazła swojego księcia. Podoba się wam?

Zobacz także: Suknia ślubna Meghan Markle kosztuje majątek! Jak będzie wyglądać panna młoda?

Autor: Martyna Wojciechowska

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów