Sobowtór Channinga Tatuma dorabia jako Magic Mike. „Jest lepszy od oryginału”

Magdalena Kulej 18.04.2018
Channing Tatum, Will Parfitt
Fotografia: instagram.com / magicmikemovie, will_parfitt

Will Parfitt zupełnie przez przypadek zasłynął jako sobowtór Channinga Tatuma. Wkrótce zaczął pracować jako filmowy Magic Mike i jego życie zupełnie się zmieniło.

Jeśli grzeszyłaś kiedykolwiek myślami o niezapomnianym show z udziałem samego Channinga Tatuma, twoje marzenia nie są wcale tak odległe od rzeczywistości, jak mogłoby się wydawać. Magic Mike naprawdę istnieje.

Zobacz także: Channing Tatum opowiedział, jak przyznał się żonie do tego, że był striptizerem

27-letni Will Parfitt urodził się w Londynie, aktualnie mieszka jednak w Australii. Ostatnie 3 lata spędził tam na zrzucaniu z siebie zbędnej odzieży. Co weekend pojawia się na scenie i rozpala do czerwoności setki kobiet. Zwłaszcza, że ten brytyjski młodzieniec jest łudząco podobny do aktora znanego ze swoich striptizerkach umiejętności. W rozmowie z „Daily Star” przyznał, że to właśnie niezwykłe podobieństwo do Tatuma zaprowadziło go na scenę.

Poznałem promotora pewnego klubu, który dla żartu zaczął mówić do mnie „Channing”. Nie brałem go na poważnie, ale potem zapoznał mnie z agencją „Magic Men” – opowiedział Will.

magic-mike

To właśnie tam można go teraz spotkać. Agencja „Magic Men” specjalizuje się w nocnych wyjściach dla kobiet, a dzięki swojej nowej gwieździe zyskała w ostatnim czasie sporą popularność. Jak mówi Will, zdarza się, że podczas jednego weekendu daje nawet 15 półgodzinnych występów. Za każdy dostaje ok. 550 złotych, z czego 1/3 wędruje do agencji. To i tak niezła wypłata, bo w pracowity weekend może zarobić nawet 7-8 tysięcy złotych.

To dziewczyny decydują, co na siebie zakładam. Mamy policjantów, strażaków albo show w stylu Magic Mike. Bywałem też piłkarzem, instruktorem karate… zależy od kobiet.

Te są z reguły bardzo zadowolone. Jest lepszy od oryginału - piszą pod niejednym filmem z udziałem Willa. To prawdopodobnie moment, w którym warto zacząć zbierać na bilet do Australii. Will planuje spędzić w zawodzie jeszcze przynajmniej kilka kolejnych lat. Jest więc szansa, by jeszcze zobaczyć Magic Mike'a na żywo. Tymczasem poświęć chwilę i zobacz poniżej, jak bardzo podobny jest Will do swojego kinowego odpowiednika. 

Zobacz także: Channing Tatum i Jenna Dewan rozstali się

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów