"Smutny klaun" zaśpiewał przebój Sii w "Mam talent". Nikt nie był gotowy na taki występ

Emilia Klima 01.06.2017
"Smutny klaun" zachwycił jurorów w "Mam Talent"
Fotografia: Screen z Youtube.com/AmericasGotTalent

Takiego wykonania piosenki "Chandelier" jeszcze nie słyszeliście. 

Przebój "Chandelier" w programach poszukujących nowych gwiazd muzyki można usłyszeć średnio po trzy razy na odcinek. Piosenka daje możliwość popisania się zdolnościami wokalnymi, ale próba zmierzenia się z nią może też zakończyć się spektakularną katastrofą. Najprawdopodobniej tego scenariusza spodziewali się jurorzy i widzowie show "America's Got Talent", gdy na scenie pojawił się "smutny klaun" występujący pod pseudonimem "Puddles Pity Party".

Artysta konsekwentnie trzymał się wykreowanego przez siebie charakteru i nie zamienił z jurorami ani słowa. Od razu przeszedł do śpiewania. I wtedy wydarzyło się to:

"Smutny Klaun" ma talent

Emocjonalne wykonanie przeboju Sii zrobiło ogromne wrażenie na publiczności i jurorach, którzy nagrodzili wykonawcę owacją na stojąco. Klaun nadal nie wypowiedział żadnego słowa, ale więcej zdradziła jego reakcja - był wyraźnie poruszony takim odbiorem swojego występu, w jego oczach pojawiły się nawet łzy. 

Myślałam, że w tym programie widziałam już wszystko. I wtedy zjawiłeś się ty. Mój Boże! Kocham twój występ - powiedziała zachwycona Mel B. 

Mam duży problem z klaunami, ale właśnie sprawiłeś, że chyba zacznę ich lubić. Takiej oryginalności szukam w tym programie. Nie można oceniać książki po okładce - dodał Simon Cowell.

"Puddles Pity Party" dostał cztery głosy na "tak" i przeszedł do kolejnej rundy zmagań. Wróżycie mu karierę? ;-)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów