Smolasty skoczył na fankę podczas koncertu. Prawie doprowadził ją do inwalidztwa!

Julita Buczek 07.06.2019
smolasty wskoczył na fankę
Fotografia: Instagram @smolasty

Gwiazdor oraz idol nastolatek mógł na swoim koncercie doprowadzić do poważnego wypadku. Co się stało?

Norbert Smoliński to bardzo znany wokalista. 23-letni gwiazdor może cieszyć się dużym zainteresowaniem ze strony fanów. Na jego ostatnim koncercie idol nastolatek nie miał jednak zbyt wiele szczęścia. Jedna z kobiet, która stała w pierwszym rzędzie, została przez niego poturbowana i trafiła do szpitala.

Smolasty poturbował fankę?

Muzyk na swoich koncertach lubi rzucać się w rozemocjonowany tłum fanów. Niestety jego zachowanie mogło spowodować prawdziwą tragedię, ponieważ miłośniczka jego muzyki trafiła do szpitala. Wokalista na swoim koncie na Facebooku zamieścił zdjęcie z feralnego koncertu i napisał: "Przepraszam". Poturbowana fanka postanowiła zamieścić komentarz pod fotografią.

Szanowny Panie, kobieta na zdjęciu pod Panem to ja. Jak Pan zapewne widział, chwilę po tej sytuacji byłam już w karetce. Niestety, po pana skoku wieczór skończył się dla mnie na OIOM-ie. Mam zerwane ścięgna i chodzę w kołnierzu ortopedycznym. Rezonans w szpitalu nie wykazał jednak złamań. Kolejne wizyty u specjalistów uświadamiają mnie, że byłam o krok od trwałego inwalidztwa. Wydaje mi się, że skończy się tylko na długiej rehabilitacji. (…) wnioskuję, iż jest Panu przykro z zaistniałej i nieprzyjemnej dla nas obojga sytuacji. Za co dziękuję. Proszę zatem o kontakt w prywatnej wiadomości - napisała poszkodowana kobieta.

Muzyk odniósł się do słów fanki i zaproponował pomoc w dalszej rehabilitacji.

Dowiedziałem się dziś w nocy z komentarza pod zdjęciem na Instagramie i jest mi niezmiernie przykro, że doszło do tego. Wszelkie szkody i rehabilitację oczywiście pokryjemy. Chcielibyśmy pomóc w dochodzeniu do zdrowia – powiedział Smolasty w rozmowie z dziennikarzami portalu plotek.pl.

Co sądzicie o całej sytuacji?

Zobacz także: Anna Lewandowska zmieniła fryzurę? Zaskoczyła swoich fanów na Instagramie!

Sezon wakacyjny w pełni! Wiele polskich gwiazd wyjechało po to, żeby odpocząć. I chętnie chwalą się zdjęciami z egzotycznych miejsc w sieci. Zobaczcie, jak się bawią na wakacjach.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów