Robert Śmigielski spotkał się z córką w obecności kuratora. Weronika Rosati wydała oświadczenie

Julia Pandecka 05.06.2019
Weronika Rosati w kwiecistej sukience z córką Elizabeth na rękach w Łazienkach Królewskich
Fotografia: Instagram/Weronika Rosati

Weronika Rosati wydała oświadczenie w sprawie orzeczenia sądu. Ostatnio Robert Śmigielski widział się z ich córeczką Elizabeth. Jak to zniosła?

Weronika Rosati w marcu udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała, że była ofiarą przemocy domowej. Jej były partner, Robert Śmigielski, miał znęcać się nad nią fizycznie i psychicznie. Oboje niedawno spotkali się w sądzie, żeby ustalić zasady opieki nad ich córką Elizabeth. Ostatecznie prawa do całkowitej opieki otrzymała Weronika Rosati. Robert Śmigielski natomiast otrzymał możliwość spotkań z córką dwa razy w miesiącu, wyłącznie w obecności kuratora.

Zobacz także: Internauta do Rosati: "Pomyślała pani o jego dzieciach?". Aktorka odpowiada

Robert Śmigielski spotkał się z Elizabeth

Według najnowszych doniesień dziennika "Super Express" Śmigielski w miniony weekend odwiedził córeczkę. Spotkanie to odbyło się oczywiście w obecności kuratora. Jak donosi informator gazety, dziewczynka od razu go rozpoznała.

Możemy przeczytać także o tym, że Śmigielski cieszy się z obecności kuratora, który ma czuwać nad tym, żeby Rosati nie rzucała oskarżeń wobec partnera w obecności córki. Ma też pomóc przyzwyczaić się dziecku do dawno niewidzianego ojca.

Weronika Rosati w sprawie wszystkich tych doniesień wydała oświadczenie. Przez swojego prawnika odniosła się do decyzji sądu.

Weronika Rosati szanuje decyzję sądu, jakkolwiek spotkania z Robertem Śmigielskim są dla niej bardzo obciążające emocjonalnie. Będziemy czynić starania, aby orzeczenie sądu amerykańskiego było w pełni skuteczne. Wreszcie, niezwykle ważne dla nas było ustalenie, iż sprawa powinna się toczyć według prawa amerykańskiego - napisał w oświadczeniu adwokat Tymon Kulczycki, pełnomocnik aktorki.

Aktorce zależy na tym, żeby ustalenia amerykańskiego sądu były respektowane także w Polsce.

Zobacz także: Weronika Rosati zamieściła mocny wpis! Równouprawnienie w Polsce nie istnieje?

Weronika Rosati swoją córkę nazwała na cześć Elizabeth Taylor. Inne gwiazdy postawiły na oryginalność.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów