Zmarła znana dziennikarka. Pożegnała się z fanami wzruszającym wpisem

Anna Respondek 05.09.2018
Rachael Bland
Fotografia: Instagram/bigclittleme

Wzruszający wpis opublikowała na Twitterze.

Mniej znana w Polsce, jednak bardzo lubiana w Wielkiej Brytanii, dziennikarka Rachael Bland poinformowała fanów o swoim ciężkim stanie zdrowia i pożegnała się z nimi za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zobacz także: Regularne spożywanie tych produktów może uchronić cię przed zachorowaniem na raka

Rachael Bland pożegnała się z fanami

Rachael Bland występowała nie tylko w stacji BBC ale także BBC Radio 5. Dziennikarka 2 lat walczyła z nowotworem piersi, niestety w ostatnim czasie pojawiły się przerzuty, między innymi na węzły chłonne. Właśnie dlatego Bland postanowiła pożegnać się ze swoimi fanami. Przyznała, że pozostało jej kilka dni życia. 

Słowami legendarnego Franka S. - "Obawiam się, że nadszedł czas, mój przyjacielu." Nagle powiedziano mi, że mam tylko kilka dni. To bardzo surrealistyczne. Dziękuję bardzo za wsparcie, jakie otrzymałam - napisała.

Bland dwa lata temu urodziła synka Freddiego. Po tym, jak dowiedziała się o chorobie, postanowiła założyć bloga, który ma stać się pamiątką dla jej synka i pociechą w przyszłości. 

Rachael Band nie żyje

Jak podała właśnie stacja BBC, Rachael Band odeszła dziś rano, co potwierdziła jej rodzina. 

Zobacz także: Jabłka są zdrowe, ale niektóre z nich mogą nam szkodzić. 10 produktów, których nie można spożywać regularnie

Te zdrowe produkty tak naprawdę mogą szkodzić! Zobacz, czego lepiej unikać:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów