Przewrócił się na wybiegu i zmarł. Opublikowano raport z sekcji zwłok brazylijskiego modela

Magdalena Barszczak 28.05.2019
Tales Cott Soares
Fotografia: REX/Rex Fashion/East News

Podczas Fashion Week w Sao Paulo doszło do tragedii. Co było przyczyną zgonu Brazylijczyka?

Tegoroczny Fashion Week w Sao Paulo miał tragiczny finał. Podczas pokazu mody 26-latek nagle stracił przytomność i zmarł. Opublikowano raport z sekcji zwłok Brazylijczyka. Co było przyczyną jego śmierci?

27 kwietnia podczas pokazu marki Ocksa na tygodniu mody w Brazylii doszło do tragedii. Mężczyzna o pseudonimie artystycznym Tales Soares nagle osunął się na ziemię. Początkowo publiczność myślała, że upadek modela to element show.

Świadkowie zdarzenia donosili, że 26-latek dostał drgawek, a z jego ust leciała piana. Po chwili do modela podbiegła ekipa ratownicza i został przewieziony do szpitala. Niestety, nie udało się go uratować.

Przyczyna śmierci Talesa Soaresa

Śmierć modela była wielkim ciosem i zaskoczeniem dla opinii publicznej. Tales Soares nigdy nie skarżył się na problemy ze zdrowiem. Ostatnie chwile przed pokazem w Sao Paulo spędził, nagrywając relację na Insta Stories. Nic nie zwiastowało tragedii.

Początkowo spekulowano, że mężczyzna miał anoreksję lub przedawkował narkotyki. Okazało się, że te domysły się nie sprawdziły. Soares nie cierpiał na zaburzenia odżywiania, nie był także pod wpływem środków odurzających. Rodzina modela także zapewniała, że stronił od niebezpiecznych substancji i prowadził zdrowy tryb życia.

Raport z sekcji zwłok ujawnił, że 26-latek zmarł z przyczyn naturalnych. Jak podaje „Globo”, model cierpiał na wrodzoną wadę serca, o której nie wiedział. Doprowadziła ona do obrzęku płuc, a w konsekwencji do śmierci.

Zobacz także: Nie żyje dziewczyna Bonda. Nadja Regin zmarła w wieku 87 lat

W tym roku musieliśmy pogodzić się ze śmiercią wielu gwiazd

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów