Śmierć Hanki Mostowiak była karą dla Kożuchowskiej? Łepkowska ma żal do aktorki!

Julita Buczek 15.11.2018
małgorzata kożuchowska
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Ilona Łepkowska w rozmowie z jednym z portali internetowych przyznała, że ma żal do Małgorzaty Kożuchowskiej. O co dokładnie chodzi?

Od momentu tragicznego wypadku, który dotknął postać graną przez Małgorzatę Kożuchowską, media snują intrygi dotyczące konfliktu aktorki i głównej scenarzystki serialu. W rozmowie z jednym z portali skomentowała całą sytuację.

Łepkowska komentuje konflikt z Kożuchowską

Scenarzystka przyznała, że ma żal do aktorki o to, że ta najpierw powiadomiła media o swoim odejściu, a dopiero później ją.

Z panią Małgosią nie mamy żadnego konfliktu. Rzeczywiście był ten moment jej odejścia, kiedy ja jej zresztą uczciwie powiedziałam... - mówiła Łepkowska w rozmowie z portalem Plotek.

Bo ona zadzwoniła do mnie, ale już po wydaniu tego komunikatu. Czyli najpierw poszło to do PAP-u, zostało ogłoszone... i wtedy dopiero zadzwoniła do mnie. Powiedziała: No, Ilona, zdecydowałam się jednak odejść. Ja mówię: "Małgosiu, wiem. Ale przykro, że nie od Ciebie". To był właśnie ten moment, że ta kolejność była niewłaściwa - dodała.

Zobacz także: Co Vega zrobił z Małgorzatą Kożuchowską?! Tak źle jeszcze nie wyglądała

Fani serialu uważają, że kuriozalna śmierć Hanki Mostowiak miała być karą dla Kożuchowskiej. Wszystko przez niezbyt dobre stosunki aktorki i scenarzystki. Jak się okazało było zdecydowanie inaczej.

Ja tej kary nie wymyśliłam. Ja bym ten wątek skończyła inaczej, jeśli bym pisała scenariusze. I myślę, że scenarzyści, którzy teraz czytają, że się wszyscy z tego śmieją po wielu latach... mam nadzieję, że wiedzą, że popełnili błąd i że moja koncepcja była słuszniejsza - powiedziała Łepkowska.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Te produkty mogą mieć bardzo duży wpływ na wygląd twojej skóry. Sprawdź, czy wiesz co jesz   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów