Śmierć Hanki Mostowiak była karą dla Kożuchowskiej? Łepkowska ma żal do aktorki!

Julita Buczek 15.11.2018
małgorzata kożuchowska
Fotografia: Instagram @malgorzatakozuchowska_

Ilona Łepkowska w rozmowie z jednym z portali internetowych przyznała, że ma żal do Małgorzaty Kożuchowskiej. O co dokładnie chodzi?

Od momentu tragicznego wypadku, który dotknął postać graną przez Małgorzatę Kożuchowską, media snują intrygi dotyczące konfliktu aktorki i głównej scenarzystki serialu. W rozmowie z jednym z portali skomentowała całą sytuację.

Łepkowska komentuje konflikt z Kożuchowską

Scenarzystka przyznała, że ma żal do aktorki o to, że ta najpierw powiadomiła media o swoim odejściu, a dopiero później ją.

Z panią Małgosią nie mamy żadnego konfliktu. Rzeczywiście był ten moment jej odejścia, kiedy ja jej zresztą uczciwie powiedziałam... - mówiła Łepkowska w rozmowie z portalem Plotek.

Bo ona zadzwoniła do mnie, ale już po wydaniu tego komunikatu. Czyli najpierw poszło to do PAP-u, zostało ogłoszone... i wtedy dopiero zadzwoniła do mnie. Powiedziała: No, Ilona, zdecydowałam się jednak odejść. Ja mówię: "Małgosiu, wiem. Ale przykro, że nie od Ciebie". To był właśnie ten moment, że ta kolejność była niewłaściwa - dodała.

Zobacz także: Co Vega zrobił z Małgorzatą Kożuchowską?! Tak źle jeszcze nie wyglądała

Fani serialu uważają, że kuriozalna śmierć Hanki Mostowiak miała być karą dla Kożuchowskiej. Wszystko przez niezbyt dobre stosunki aktorki i scenarzystki. Jak się okazało było zdecydowanie inaczej.

Ja tej kary nie wymyśliłam. Ja bym ten wątek skończyła inaczej, jeśli bym pisała scenariusze. I myślę, że scenarzyści, którzy teraz czytają, że się wszyscy z tego śmieją po wielu latach... mam nadzieję, że wiedzą, że popełnili błąd i że moja koncepcja była słuszniejsza - powiedziała Łepkowska.

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Zagłosuj

Która rola Kożuchowskiej przypadła ci najbardziej do gustu?

Liczba głosów:

Te produkty mogą mieć bardzo duży wpływ na wygląd twojej skóry. Sprawdź, czy wiesz co jesz   

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów