Internauci zszokowani makijażem Smaszcz-Kurzajewskiej. "Za dużo białego proszku"

Hanna Skowron 28.09.2018
Paulina Smaszcz Kurzajewska
Fotografia: omasz Zukowski/East News

Natychmiast odpowiedziała na komentarze.

Polskie gwiazdy, przygotowując się na imprezę, zwykle korzystają z pomocy swoich stylistów i wizażystów. Mimo to regularnie zdarzają im się wpadki. Podobny los spotkał ostatnio Paulinę Smaszcz-Kurzajewską, która tym razem nie popisała się makijażem...

Makijażowa wpadka Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej

Do tej pory Paulina Smaszcz-Kurzajewska na imprezach medialnych prezentowała się bez zarzutu. Doskonale dobrane stylizacje i profesjonalny makijaż były jej znakiem rozpoznawczym. Jednak na ostatniej imprezie nie wszystko poszło zgodnie z planem. Paulina pozowała na ściance z uśmiechem od ucha do ucha, nie zdając sobie sprawy z tego, jak wygląda jej makijaż.

Dopóki nie pokazała się w blasku fleszy, wszystko wyglądało dobrze. Jednak, gdy tylko fotoreporterzy zaczęli robić zdjęcia, na jej twarzy pojawiły się białe plamy. Gwiazda miała na sobie puder, który w świetle reflektorów wyglądał jak... mąka.

Jak można było się domyślać, portale show-biznesowe i urodowe natychmiast wytknęły jej tę wpadkę. Jeden z obserwatorów pod jej najnowszym postem też odniósł się do nietrafionego makijażu Smaszcz-Kurzajewskiej:

Ostatnio coś za dużo było białego proszku na twarzy.

Paulina odpowiedziała w zabawny sposób:

Biały proszek? Tylko do prania.

Dziennikarka udowodniła, że ma do siebie ogromny dystans!

EN_01340942_0065
Fotografia: VIPHOTO/Eastnews

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Nie tylko Paulina Smaszcz-Kurzajewska w ostatnim czasie zaliczyła wpadkę. Zobacz nieudaną stylizację Honoraty Skarbek na gali Fryderyków.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów