Ślubne wymagania Anny Lewandowskiej ujawnione po latach. Maciej Zień zdradził kulisy pracy z trenerką

Hanna Skowron 12.02.2019
Anna i Robert Lewandowscy
Fotografia: Instagram.com/annalewandowskahpba

Kreacja żony Roberta Lewandowskiego do dziś jest bestsellerem - zdradza projektant.

Maciej Zień był autorem projektu sukni ślubnej Anny Lewandowskiej. Po pięciu latach opowiedział o kulisach współpracy z trenerką. Jakie ślubne wymagania miała żona piłkarza reprezentacji Polski?

Pokazy Macieja Zienia to zawsze wielkie wydarzenia w świecie mody, a jego kolekcje znane są na całym świecie. O tym, jak bardzo jest ceniony, świadczy prestiżowa nagroda Belvedere International Achievement Award, którą zdobył w 2004 roku w kategorii "Projektant mody". Oprócz sukni wieczorowych Zień projektuje także suknie ślubne. Najpiękniejszą z nich była bez wątpienia suknia Anna Lewandowskiej.

Maciej Zień o kulisach pracy z Anną Lewandowską

Huczny ślub Lewandowskich, który odbył się 22 czerwca 2013 roku w Dworku Złotopolska Dolina w Trębkach Nowych, cieszył się ogromnym zainteresowaniem mediów. Teraz Maciej Zień wrócił do tego dnia i opowiedział o kulisach współpracy z Anną. Na Instagramie projektant opublikował fragment wywiadu, którego udzielił Fashion Magazine.

W ostatnim numerze Fashion Magazine w artykule o słynnych ślubach wspominam kreację Anny Lewandowskiej - napisał.

Przepiękna kreacja trenerki zrobiła furorę wśród gości weselnych, a potem internautów. Zień ujawnił, że Lewandowska nie miała na sobie pierwotnej wersji sukni. Lekko zmodyfikowała ją według swojej wizji.

To wzór sukni, który indywidualnie dopasowuję do klientek. To był punkt wyjścia, efekt nie jest ten sam, Ania życzyła sobie odkrytych pleców. Podczas pierwszych przymiarek wymyślaliśmy dodatkowe halki – zdradził.

Okazuje się, że jest wiele naśladowczyń, które w "tym dniu" chcą wyglądać identycznie jak Anna Lewandowska. 

Kreacja ślubna Anny Lewandowskiej do tej pory jest bestsellerem wśród sukni ślubnych mojego projektu - podsumował projektant.

Jak wam się podobała suknia ślubna żony Roberta Lewandowskiego?

Zobacz także: Lewandowska pokazała zdjęcie umięśnionego ciała i zalała ją fala krytyki. Trenerka odpowiada

Ania Lewandowska, Marina Łuczenko, a może Sara Boruc? Teraz najpopularniejsze polskie WAGs mają konkurencję! Poznajcie ukochane nowych piłkarzy z polskiej reprezentacji!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów