Najpierw schudła, a teraz zmieniła fryzurę! Kolejna przemiana Ani ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Marianna Bereza 07.10.2019
Ania Wróbel
Fotografia: Instagram.com/aniawrobel

Uczestniczka show TVN-u pokazała się w zupełnie nowym wydaniu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" na antenie TVN-u doczekał się już 3 sezonów. Już tej jesieni zobaczymy nową, czwartą edycję reality show. Do tej pory tylko jednej parze udało się ocalić swoje małżeństwo - Anicie i Adrianowi. Paulina oraz Krzysztof na początku września poinformowali o rozstaniu.

Zobacz też: Zaskakujący finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jedna z uczestniczek przed ceremonią płakała, a teraz?

Jedną z najbardziej lubianych uczestniczek show jest Ania, którą w drugiej edycji eksperci próbowali zeswatać z Grzegorzem. Niestety, ich małżeństwo nie przetrwało, ale krakowianka już od dawna nie płacze za byłym mężem. Rozwiodła się, znalazła nową miłość, a na Instagramie zamieszcza dużo prywatnych zdjęć.

Cukierniczka z Krakowa po programie zaczęła intensywnie się odchudzać. Kilka miesięcy temu pochwaliła się niesamowitą metamorfozą i zdradziła, że udało jej się zrzucić 9 kg, odstawiając gluten, laktozę i słodycze.

Ania ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z nową fryzurą

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie przestaje zaskakiwać. Ostatnio na Instagramie pokazała się zupełnie odmieniona za sprawą nowej fryzury. Ania pokazała się w dwóch kolorach - srebrze i platynie i zapytała obserwatorów o opinię. 

Fani Ani są zachwyceni przemianą krakowianki.

Piękna Ty.

Chyba jakaś randka się szykuje? Platyna!

Przepięknie w tym srebrze!

A wam, w której wersji podoba się bardziej?

Zobacz też: Krzysztof i Paulina ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiadają o wspólnym życiu. Nagle Prokop przerywa: Jezu, nie na antenie!

Niektórym filmowym parom udało się stworzyć prawdziwą chemię na ekranie. Które z nich są najlepiej dobrane?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów