"Słowianka Donatana" jest w ciąży! Ogłosiła to nagim zdjęciem

Paula Tumala jest w ciąży.
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Paula Tumala jest w ciąży. Kobieta, która wystąpiła w teledysku do piosenki Donatana "My Słowianie", ogłosiła szczęśliwą nowinę nagim zdjęciem na Instagramie.

Paula Tumala, jedna ze słynnych "Słowianek Donatana", ogłosiła właśnie fanom, że spodziewa się dziecka. Opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w zaawansowanej ciąży. Obserwatorzy gratulują i życzą celebrytce dużo zdrowia w tym błogosławionym stanie.

Paula Tumala jest w zaawansowanej ciąży

Paula zdobyła popularność dzięki współpracy z Donatanem. Teraz natomiast jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych - na Instagramie obserwuje ją prawie 200 tys. użytkowników.

Celebrytka już od dawna marzyła o tym, by powiększyć rodzinę. Po wielu miesiącach starań w końcu jej się to udało.

Kochani, właśnie znalazłam się w takim momencie mojego życia, że spełniły się wszystkie moje najskrytsze marzenia. A o to dowód naszej miłości. Dziękuję wszystkim osobom, które uczestniczyły w mojej wymarzonej sesji - napisała pod nagim zdjęciem odsłaniającym ciążowy brzuch.

Paula Tumala miała problem z zajściem w ciążę. Ogromną przeszkodą na drodze do macierzyństwa było Hashimoto - choroba tarczycy.

Myślałam, że nigdy nie zajdę w ciążę, ale jak widać – udało mi się. Będę niedługo opowiadała o tym jakie brałam suplementy, jaką dietę stosowałam. Nie wszystko na raz, ale pomalutku będę wrzucać wszystko po kolei.

Podoba wam się sposób, w jaki Paula poinformowała o ciąży?

Zobacz także: Cleo pokazała luksusowy prezent urodzinowy od Donatana. Fani zazdroszczą!

Sprawdź, która piosenka zespołu Bajm opisuje twoje życie. Zgadzasz się z wynikiem?

Beata Kozidrak
Rozwiąż quiz

Którą piosenką zespołu Bajm jesteś?

Beata Kozidrak

1. Jak często uprawiasz seks?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów