Sławę zdobyła dzięki serialowi "Miasteczko Twin Peaks". Dziś trudno ją rozpoznać. "Twarz wygląda jakby miała się roztopić"

Anna Respondek 14.11.2017
"Miasteczko Twin Peaks"
Fotografia: Youtube/desborachos

Co się stało z Larą Flynn Boyle? 

Aktorka Lara Flynn Boyle długo musiała czekać na swoje pięć minut. Jej pierwsze role zazwyczaj w końcowej produkcji zostawały usuwane, jednak szczęście uśmiechnęło się do niej w 1990 roku, kiedy po raz pierwszy otrzymała jedną z głównych ról w serialu Davida Lyncha "Miasteczko Twin Peaks".

Serial bił rekordy popularności na całym świecie, w Polsce również miał grono wiernych fanów, którzy po 25-letniej przerwie doczekali się kontynuacji i trzeciego sezonu. Niestety Flynn nie została zaproszona do produkcji, a jej bohaterka Donna Hayward zniknęła. 

46-letnia Flynn co jakiś czas pojawia się filmach, ostatni raz zagrała w "Lucky Dog" w 2014 roku, jednak przez swoje zamiłowanie do operacji plastycznych nie może liczyć na poważne propozycje zawodowe. O jej niepokojącym wyglądzie wypowiedział się dla Dailymail.co.uk znany chirurg plastyczny gwiazd Anthony Youn, który z przerażeniem stwierdził, że jej twarz wygląda tak, "jakby miała się roztopić". 

Teraz jej twarz wygląda na bardzo wyczerpaną, co wynika z osunięcia skóry - wyjaśnił. 

11 listopada aktorka pokazała się na AMT 2017 DREAM Gala w Beverly Hill i aż trudno było ją rozpoznać. 

Myślicie, że jeszcze wróci do formy?

Lara Flynn Boyle
Fotografia: EAST NEWS
Lara Flynn Boyle
Fotografia: EAST NEWS
EN_01204177_3866
Fotografia: EAST NEWS
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów