Skrzynecka krytykuje plażowiczów w Mielnie. "Gromady patologicznie rozwydrzonych matołów"

Julita Buczek 23.07.2019
kasia skrzynecka o plażowiczach
Fotografia: VIPHOTO/East News

Katarzyna Skrzynecka postanowiła dać upust swoim emocjom i wyrazić swoją opinię na temat zakłócających jej spokój plażowiczów.

Katarzyna Skrzynecka pojechała na wakacje do Mielna. Pobyt niestety nie należał do udanych, wszystko przez niezbyt kulturalnych turystów, których aktorka z rodziną spotkała na polskiej plaży.

Skrzynecka krytykuje plażowiczów

Skrzynecka wraz z mężem udała się na zasłużony wypoczynek. Para w tym roku postanowiła zrelaksować się nad polskim morzem. Aktorka bardzo często stawia na wypoczynek nad Bałtykiem, niestety w tym roku nie należał on do udanych. Gwiazda dodała na swoim koncie na Instagramie bardzo obszerny wpis, w którym opisała zaistniałą sytuację na plaży.

Co nas "wypłoszyło" z plaży nad polskim morzem? Jak wiele innych grzecznych i spokojnych rodzin z dzieckiem? Nie, nawet nie dzikie tłumy, bo przecież każdy ma prawo, lubi i chciałby być latem nad morzem. Nawet, nie, że woda zimna. (...) Pośród NORMALNYCH LUDZI, na wakacjach z rodziną, liczne gromady patologicznie rozwydrzonych matołów, pod 30-tkę, dojących na plaży z gwinta już nie tylko piwsko, ale wódkę i "łychę", ryczących jak bawoły - przy czym bawół chociaż ma mózg! Co 2-gi...3-ci grajdoł wyjących bezmózgów: "Weź kur*a, ja pie*dolę kur*a, je*ać, je*ać wszystkich, ku*wa". Obok nas siedział z dziećmi miły Pan o hinduskiej urodzie. Ekipa matołów wyła: "te, kur*a, je*ać murzyna, za*ebać murzyna!!!" Kolejne rodziny jak my, z dziećmi, którym uszy więdły, opuszczały w poczuciu niesmaku śliczne szerokie plaże. Tak miło wspominam te plaże z wakacji mojego dzieciństwa. Odeszło w przeszłość - napisała Katarzyna na swoim koncie na Instagramie.

Stanowisko w sprawie postanowił zająć również mąż znanej aktorki. Na swoich social mediach udostępnił jednoznaczny wpis.

Zrelaksowani turyści zaczęli interakcje ze swoimi pociechami. Oczywiście czule, rodzicielsko, drąc paszczę na cały regulator: "Karolek, weź przestań, ja pie*dolę!", "Heniu, ku*wa, nie syp piasku", "Zosiu nie jęcz, bo Ci je*nę". Tak, to słowa do dzieci. Ale to, co ujęło moje serce, to fakt, że nasz naród tak sumiennie wypełnia zalecenia ratownicze i nawadnia się w te upalne dni! Chyba od wczoraj jestem na bieżąco ze wszystkimi gatunkami piw w kraju! Każdy plażowicz miał mały zapas do opalania 4-8 piw" - napisał zbulwersowany Marcin Łopucki.

Jeździcie nad polskie morze?

Zobacz także: Katarzyna Cichopek pochwaliła się seksownym zdjęciem. Skomentował jej mąż!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów