Skrytykowali ją za to, że 6 dni po porodzie wróciła do pracy. Wendzikowska odpowiedziała na hejt

 Anna Wendzikowska
Fotografia: Instagram.com/AniaWendzikowska

Ma rację?

Niedawno pisaliśmy o tym, że Anna Wendzikowska niecały tydzień po porodzie wróciła do pracy w Dzień Dobry TVN. Przypomnijmy, że a informacja zaskoczyła szczególnie młode matki, które otwarcie skrytykowały jej decyzję. Anna zdecydowała się w końcu odnieść do tych komentarzy.

Anna Wendzikowska o szybkim powrocie do pracy po porodzie

Powrót Anny Wendzikowskiej na wizję zaledwie 6 dni po porodzie wciąż budzi ogromne emocje w sieci. Przypomnijmy, ze dziennikarka TVN została ostro skrytykowana za to, że zamiast zajmować się nowo narodzonym dzieckiem, zajmuje się swoją karierą.

Zobacz także: Harry zrobił Meghan intymne zdjęcie. Jest niesamowite!

Do tej pory Anna nie zabierała głosu w tej sprawie, jednak w pewnym momencie nie wytrzymała i odniosła się do krzywdzących ją komentarzy. W rozmowie z magazynem „Flesz” zdradziła, że rodzina jest dla niej najważniejsza i to właśnie jej poświęca teraz najwięcej czasu:

Córeczki są dla mnie najważniejsze i spędzam z nimi niemal całe dnie. Jestem szczęśliwą mamą, ale że kocham swój zawód i czuje się dobrze, to raz w tygodniu mogę robić swoje! - powiedziała w wywiadzie dla "Flesza".

A wy jak ocenicie jej decyzję dotyczącą szybkiego powrotu do pracy?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Wendzikowska dała swojej córce na imię Antonina. Jednak wiele polskich gwiazd nadaje swoim dzieciom dużo bardziej oryginalne imiona. Niektóre są naprawdę ciekawe.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów