Publiczność nie mogła robić księżnej Meghan zdjęć na Wimbledonie! Krytyk: "Wracaj do Ameryki!"

Zuzanna Morska 10.07.2019
Księżna Meghan
Fotografia: George Rogers/SIPA/SIPA/East News

Kolejny skandal z udziałem księżnej Meghan. Nie pozwoliła robić sobie zdjęć na Wimbledonie. Jeden z dziennikarzy skomentował to w bardzo mocnych słowach!

Księżna Meghan przebywa obecnie na urlopie macierzyńskim. Na początku maja bowiem przyszło na świat jej pierwsze dziecko. Nie oznacza to jednak, że zupełnie nie pokazuje się publicznie. Uczestniczyła m.in. w urodzinach królowej Elżbiety, a niedawno postanowiła wybrać się na Wimbledon, aby wesprzeć swoją przyjaciółkę Serenę Williams, która właśnie tam rozgrywała turniej tenisowy.

Meghan zasiadła na trybunach stadionu, ale wcześniej miała do zgromadzonych nietypową prośbę. Nie chciała, aby robiono jej zdjęcia. To zachowanie nie spodobało się wszystkim.

Skandal z księżną Meghan. Publiczność nie mogła robić jej zdjęć na Wimbledonie

Księżna Meghan i książę Harry bardzo chronią swoją prywatność. M.in. narodziny i chrzest ich syna Archiego były trzymane w tajemnicy. Nie wszystkim Brytyjczykom odpowiada taki stan rzeczy. Zarzucają oni parze książęcej Sussexu, że są osobami publicznymi i powinni dzielić się informacjami na swój temat.

Dlatego tym bardziej rozjuszyło ich zachowanie Meghan na Wimbledonie. Szczególnie ostro skomentował to dziennikarz Piers Morgan, który słynie z dosadnych wypowiedzi na temat Meghan.

W programie "Good Morning Britain" dziennikarz ujawnił, co sądzi na temat zachowania księżnej.

To absurd, że ona i Harry mają taką obsesję na punkcie prywatności. A: to hipokryzja, B: to nie są ludzie prywatni, to książę i księżna Sussex.

Dodał też, że najsłynniejsze rozgrywki tenisowe na świecie nie są prywatnym wydarzeniem.

Ta impreza to nie jest miejsce prywatne, jeśli chcesz prywatności, nie przychodź na Wimbledon i nie siadaj na królewskich miejscach. (...) Jeśli nie chcesz być osobą publiczną w rodzinie królewskiej, wracaj do Ameryki - dodał dziennikarz.

Uważacie, że ma rację?

EN_01383670_0027
Fotografia: Eastnews

Aż trudno uwierzyć, że od ślubu księżnej Meghan i księcia Harry'ego minął już rok! Pamiętacie jeszcze zdjęcia z tej uroczystości? Przypominamy, jak wyglądała!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów