Siwiec w ogniu krytyki. Celebrytka tłumaczy się z wypadu do zoo

Sandra Banach 05.06.2019
Natalia Siwiec w ogniu krytyki
Fotografia: Instagram.com/Nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec zabrała swoją córkę do zoo. W komentarzach pod zdjęciem po raz kolejny wybuchła burza. Modelka się tłumaczy.

Natalia Siwiec od niespełna dwóch lat jest szczęśliwą mamą córeczki Mii. Od urodzin dziewczynki modelka bardzo często chwali się wspólnymi chwilami z córką. Ostatnio na Instagramie gwiazda wrzuciła relację z wycieczki do zoo. Niektórzy fani zasugerowali, że takie wyprawy dają zły przykład Mii. 

Natalia Siwiec tłumaczy się z wizyty w zoo

Niektórym fanom nie spodobało się to, że Siwiec zabrała swoją córkę do zoo. Szczególnie zniesmaczona była jedna z internautek, która postanowiła wyrazić swoje zdanie na ten temat:

Pani Natalio, jest Pani osobą publiczną i ma Pani niejako wpływ na innych. Super, że dla Pani to frajda chodzić w takie miejsca jak to, pożal się Boże, zoo i jeszcze promowanie go. Przecież zwierzęta tam są schorowane, zamknięte w ciasnych klatkach, gdzie mogą przejść tylko kilka kroków. One powinny żyć na wolności. To jest dramat tych zwierząt i nigdy nie zrozumiem, jak ludzie mogą mieć frajdę z patrzenia na ich cierpienie. Dopóki będą chodzili ludzie i wydawali na to kasę, dopóty te biedne zwierzęta będą przechodziły gehennę.

Na odpowiedź Natalii Siwiec nie trzeba było długo czekać:

Nie mogę się z tobą zgodzić. (...) Warunki i zasady przyjmowania zwierząt już dawno się zmieniły. 

Modelka przyznała częściowo rację internautce. Siwiec stwierdziła, że zapewne zwierzętom lepiej byłoby poza zoo, jednak dzięki takim miejscom, niektóre gatunki zwierząt nie są skazane na wyginięcie.

Pewnie zwierzętom byłoby lepiej w naturze, ale to już nie jest ta natura, o której tak marzą obrońcy zwierząt. Niestety, liczba zwierząt maleje, mnóstwo ich wybijają kłusownicy. W zoo wiele gatunków może się zachować i godziwie dożyć starości. A ludzie, którzy je odwiedzają, zapewniają im godziwe życie. Oczywiście nic nie jest idealne, ale na pewno nie złe. Los zwierząt hodowanych na ubój czy zwierząt w cyrku to dopiero coś godnego litości i z tym należy walczyć.

Kto według was ma rację w tym sporze?

Zobacz także: Siwiec kompromituje się na Instagramie. "Nie ma dowodów na to, że czerniak występuje od słońca"!

Dobrze znamy ich z telewizji. Ale zastanawialiście się, jak wyglądali kiedyś? Zobaczcie Mołek, Wojewódzkiego i Dodę jako nastolatków! Zmienili się nie do poznania.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów