Celebrytka oburzyła instagramowe matki. Wszystko przez jedno zdjęcie z córką. "To niebezpieczne"

Anna Respondek 11.09.2017
Natalia Siwiec
Fotografia: Instagram/nataliasiwiec.official

Czy fanki mają rację?

Natalia Siwiec, która zazwyczaj bez zahamowań pokazywała swoje życie prywatne, w trakcie ciąży dbała wyjątkowo o spokój swój i swojej rodziny. Nie pokazywała się z widocznym brzuchem i zdecydowanie ograniczyła bywanie "na ściankach".

W sierpniu na świat przyszło pierwsze dziecko celebrytki i jej partnera Mariusza Raduszewskiego. Swojej córce nadali imię Mia, które jest dość oryginalne, jak na polskie standardy. Siwiec wcześniej opiekowała się synem męża z poprzedniego związku. Miss "Euro 2012" nie afiszuje się ze swoją córką. Na Istagramie rzadko wstawia zdjęcia, na których można zobaczyć niemowlę.

Tym razem zrobiła wyjątek i zapozowała z Mią, jednak wciąż nie pokazała jej twarzy. Modelka przy zdjęciu podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa.

Nasz Minion. Kocham ponad życie! Polecam! Najpiękniejszy czas! Tylko druga mam zrozumie - napisała. 

Zdjęcie podzieliło fanów modelki

Fani celebrytki zdecydowanie w większości zachwycali się fotografią i tym, jak szybko Siwiec doszła do formy po porodzie. Kobiety zgadzały się z nią, że macierzyństwo to wyjątkowy czas, którym należy się cieszyć. 

Oj również polecam! Najgorsze jest to, że jak wczoraj pamietam jak moja mała miała 1-2 dni, a tu już prawie dwa miesiące. Czas leci jak szalony przy maleństwie!

Bez wątpienia.... Bycie rodzicem to najcudowniejsze doświadczenie i największa radość.

Cieszcie się chwilą! Ja dopiero urodziłam, a 20-go moja córcia kończy roczek. 

Znalazły się jednak również osoby, które skrytykowały to, jak celebrytka trzyma swoje dziecko i które stwierdziły, że promuje je, jak jakiś produkt. 

Takiego małego dzieciątka się nie pionizuje! Poczytaj o tym Natalia, jakie są potem tego skutki. Najlepiej nosić dziecko w pozycji leżącej, na brzuszku lub plecach, póki samo nie umie siedzieć. Polecam wizytę u fizjoterapeuty, rehabilitanta w celu kontroli. Każdy powie ci czym to grozi. Dziecko ma za słaby kręgosłup, by je pionizować. Pozdrawiam serdecznie.

Pozycja pion, dzieciątko jakby na baczność stało, owszem można nie przytrzymać dziecku główki, ale ciało mamy wówczas powinno być odchylone do tyłu,w pozycji półleżącej. Tak trzyma się lalkę w filmie klasy B. Strasznie to wszystko tajemnicze.

"Polecam"? Natalia, to nie krem ze sklepu. Życzę dużo zdrowia i siły przy malutkiej - pisali. 

Uważacie, że mieli rację? 

giphy (29)
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów