Siwiec opublikowała post o matczynej miłości. Internautki krytykują: To pod publiczkę. Odpowiedziała

Katarzyna Leszczyńska 26.02.2018
Natalia Siwiec
Fotografia: Instagram/Natalia Siwiec

Natalia Siwiec od sierpnia jest szczęśliwą mamą Mii i co jakiś czas publikuje posty dotyczące macierzyństwa. Pod ostatnim pojawiły się słowa krytyki. Gwiazda odpowiedziała.

Natalia Siwiec w sierpniu urodziła córkę Mię. Od tej pory często publikuje zdjęcia z dzieckiem na Instagramie, a w postach dzieli się swoimi przemyśleniami dotyczącymi macierzyństwa. Internauci często jednak zarzucają jej, że promuje się na córce lub robi wszystko na pokaz. Podobnie było i tym razem. Pod najnowszym postem Siwiec rozgorzała dyskusja.

Zobacz także: Internauci krytykują Siwiec za to zdjęcie córki. „To pokazuje, jak nisko upadają celebryci”. Gwiazda odpowiada

Natalia Siwiec opublikowała szczery i poruszający post o matczynej miłości. To nie pierwszy tego typu wpis, w którym widać, jak bardzo ważna jest dla niej córka. Pod jej postem znalazło się sporo przychylnych komentarzy. Wiele fanek Siwiec zgodziło się z jej wpisem, przede wszystkim mamy, które wiedzą, jak wiele dla kobiety może znaczyć dziecko.

Kiedy kochasz tak bardzo, że wydaje się, że już bardziej nie można i zaraz eksplodujesz z miłości i przychodzi nowy dzień i kochasz mocniej – napisała Siwiec w poście.

Nie wszystkie internautki jednak były zachwycone postem Natalii Siwiec.

Natalia Siwiec z córką
Fotografia: Instagram/nataliasiwiec.official

Internautki krytykują Siwiec za post o macierzyństwie

Nowy post Natalii Siwiec stał się powodem do kolejnej dyskusji na Instagramie modelki. Internauci często zarzucają jej brak autentyczności, ponieważ po urodzeniu córki diametralnie zmieniła publikowane przez siebie treści. Dla wielu mam jest to oczywiste, nie wszyscy jednak potrafią zrozumieć takie podejście i zarzucają Siwiec, że tego typu wpisy tworzy na pokaz.

A ja mam Zuzię, nic nowego Pani nie napisała. Dla normalnych ludzi, nie byłych miss, to normalne, a Pani pisze, jakby odkryła Amerykę. To pod publiczkę – napisała internautka.

Też uważam, że przesadza – poparła ją kolejna.

Natalia Siwiec znana jest z tego, że często stawia czoła nieprzyjaznym internautom i odpowiada na nieprzychylne komentarze. Tak też było i tym razem. Jej odpowiedź jest bardzo wymowna.

Ludzie, którzy tego nie rozumieją i tego nie czują, są puści w środku. A tobie chyba przydałby się psycholog (absolutnie nie złośliwie), ale jeśli tak interesuje cię to, co robię, że nie możesz sobie odmówić obserwowania mnie i ciągłych komentarzy, to czas zastanowić się nad sobą i swoim życiem – odpowiedziała Siwiec.

Słowa modelki poparły również inne internautki. Fanki Siwiec stanęły za nią murem podkreślając, że czują i piszą to samo, choć nie są gwiazdami. Zawsze jednak znajdą się osoby, które będą myślały inaczej, a Natalia Siwiec często zmaga się z nieprzychylnymi komentarzami.

Zobacz także: Internautki twierdzą, że Natalia Siwiec wcale nie była w ciąży. Mają swoje „dowody”. Celebrytka odpowiada

Natalia Siwiec z córką
Fotografia: Instagram/nataliasiwiec.official
Natalia Siwiec z córką
Fotografia: Instagram/nataliasiwiec.official
Natalia Siwiec z córką
Fotografia: Instagram/nataliasiwiec.official
Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów