Siwiec kompromituje się na Instagramie. "Nie ma dowodów na to, że czerniak występuje od słońca"!

Julita Buczek 30.05.2019
natalia siwiec na instagramie
Fotografia: Instagram @nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec wstawiła ostatnio na swoje konto na Instagramie zdjęcie z córeczką. Niestety nie wszystkim się ono spodobało!

Natalia Siwiec zasłynęła w polskim show-biznesie w 2012 roku podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. To właśnie to wydarzenie spowodowało, że jej kariera nabrała tempa. Od pamiętnych mistrzostw minęło już parę lat, a Natalia dalej bryluje na salonach.

Siwiec skompromitowała się na Instagramie

Natalia lubi chwalić się swoim luksusowym życiem na Instagramie. Celebrytka udostępniła w sieci zdjęcie z wakacji ze swoją córką. Pod zamieszczoną fotografią dodała opis, który miał skłonić jej fanów do kupna specjalnego kremu do opalania dla dzieci. Pod zmieszczonym zdjęciem gwiazdy pojawiło się bardzo dużo niezbyt przychylnych komentarzy. Większość fanów poinformowała celebrytkę, że promienie słoneczne są bardzo szkodliwe, szczególnie w przypadku małych dzieci. Siwiec w odpowiedzi stwierdziła, że promieniowanie UV wcale nie jest rakotwórcze, ponieważ nie ma na to naukowych badań.

Jak dotąd nie ma dowodów naukowych potwierdzających, że czerniak występuje od słońca ani dowodów, które wskazują, że promieniowanie UV zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia raka skóry - napisała Natalia.

Niesamowicie przykre jest to, jak celebrytka która nie posiada żadnego merytorycznego przygotowania, wypowiada się na temat czerniaka skóry. Oprócz tego stwierdza, iż nie ma żadnych dowodów naukowych na to, że promieniowanie UV może być jedną z przyczyn występowania zmian skórnych. Przykre jest to i niebezpieczne - szerzenie takiej "wiedzy" przez osoby, które nie mają o tym pojęcia, o czym mówią, a które śledzi, obserwuje i słucha tysiące młodych ludzi. Jest to niebezpieczne i szkodliwe - odpisał jeden z fanów.

Poczytaj najnowsze badania, zanim się wypowiesz - odpowiedziała zbulwersowana Natalia.

Jak można pisać, że nie ma dowodów na to, że promieniowanie UV zwiększa prawdopodobieństwo występowania raka skóry? Za takie bzdury powinno się karać... warto się wrócić do szkoły albo chociaż troszkę poczytać - napisał jeden z mężczyzn.

Co sądzicie o wpadce Natalii?

Zobacz także: Natalia Siwiec opala się na wakacjach z roczną córką. Internauci nie kryją oburzenia!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów