Siostra pana młodego nagrała moment, w którym zobaczył swoją przyszłą żonę

Redakcja 06.07.2017
Raider Randy i Gali Visesio Taase
Fotografia: www.facebook.com/randy.taase

Choć mężczyzna starał się powstrzymać łzy, emocje wzięły górę. 

Ślub to bez wątpienia jedno z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka. Nie dziwne więc, że przed ołtarzem państwo młodzi nie potrafią ukryć wzruszenia, a nierzadko nawet uronią łezkę. Nieczęsto jednak zdarza się, aby wylali całe morze łez, tak jak zrobił to Raider Randy

Pan młody, gdy zobaczył swoją przyszłą żonę zmierzającą w stronę ołtarza, nie mógł ukryć emocji. Choć starał się zapanować nad wzruszeniem, a zapłakaną twarz chował w dłoniach, emocje wzięły górę. 

Wyglądała tak pięknie, że nie mogłem powstrzymać łez. Nie wiedziałem, że moja siostra nagrywała ten moment, a teraz to wideo jest wszędzie - powiedział Raider Randy w rozmowie z Huffingtonpost.com. 

Na łzy partnera nie była również obojętna panna młoda, Geli Visesio Taase. Widząc reakcję narzeczonego, ona także uroniła kilka łez. 

Cieszę się, że kiedyś w dalekiej przyszłości będziemy mogli podzielić się tą chwilą z naszymi dziećmi i pokazać im, jak bardzo ich mama i tata kochają się - powiedziała panna młoda w rozmowie z Huffingtonpost.com. 

Nie pozostaje nic innego, jak tylko życzyć szczęścia na nowej drodze życia :-)

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów