Samantha Markle skomentowała ciążę księżnej Meghan. Nie obyło się bez uszczypliwości

Anna Respondek 18.10.2018
Księżna Meghan
Fotografia: FaceToFace/REPORTER

Samantha Markle nawet w takiej sytuacji musiała wyrazić swoje zdanie. 

Samantha Markle to siostra księżnej Meghan, która robi wszystko, aby zniszczyć jej wizerunek w mediach. Odkąd amerykańska aktorka poślubiła księcia Harry'ego Markle nie ustaje w próbach, wciąż obwiniając siostrę o pogarszający się stan zdrowia ich ojca i o wszystkie nieszczęścia tego świata. 

Siostra księżnej Meghan skomentowała jej ciążę

Ciąża Meghan stała się kolejnym pretekstem do udzielenia wywiadu mediom. Choć zaczęło się wyjątkowo przyjaźnie, ostatecznie Samantha nie powstrzymała się przed uszczypliwościami i nawiązaniami do relacji między Thomasem Markle a księżną. 

To sprawia, że wszystko, co wydarzyło się w ubiegłym roku, po prostu znika. Chcę, by Meghan była szczęśliwa i spokojna. Wszyscy muszą być dobrej myśli - zaczęła.

W kolejnych słowach wspomniała jednak o tym, że w oficjalnym oświadczeniu nie powiedziano nawet słowa o ojcu księżnej Meghan i że ma nadzieję, że to nie było celowe. 

Mam nadzieję - dla dobra dziecka, rodziny, świata i mojego ojca - że pominięcie go w oświadczeniu nie było celowe. Mam nadzieję, że ojciec zostanie zaangażowany we właściwym czasie. To w najlepszym interesie dziecka, by mój ojciec był zaangażowany. Gdyby go wykluczono, nie będę szczęśliwa - zaznaczyła. 

Czy Samantha kiedykolwiek przestanie komentować sprawy rodzinne w mediach?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Życie Meghan po ślubie z księciem Harrym zmieniło się diametralnie. Z czego musiała zrezygnować?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów