Siostra księżnej Meghan próbowała dostać się do Pałacu Kensington. Musiała interweniować ochrona

Anna Respondek 08.10.2018
Księżna Meghan
Fotografia: Rex Features/East News

Samantha Markle od wielu miesięcy stara się zniszczyć wizerunek siostry w mediach. 

Choć wydawać by się mogło, że największym problemem księżnej Meghan po ślubie z księciem Harrym będzie zapoznanie się ze sztywną etykietą dworu, to jednak rzeczywistość okazała się zupełnie inna. 

Odkąd ogłoszono zaręczyny pary, część rodziny Meghan stara się zniszczyć jej wizerunek w mediach. Najczęściej na temat księżnej wypowiada się jej siostra Samantha, która zarzuca Meghan, że zerwanie kontaktów z ojcem doprowadziło Thomasa Markle do gorszego stanu zdrowia. 

Siostra księżnej Meghan próbowała wtargnąć do Pałacu Kensington

Książęca para stara się nie wypowiadać i nie komentować kolejnych doniesień najbliższych Megahn. Według wielu ekspertów to najlepsze, co rodzina królewska może zrobić w takiej sytuacji. 

Takie zachowanie zdecydowanie nie podoba się Samancie Markle, która za wszelką cenę dąży do konfrontacji. Ostatnio fotoreporterzy uchwycili na zdjęciach niecodzienną sytuację, która rozegrała się pod bramą Pałacu Kensington. Siostra Meghan, która pojawiła się na wózku inwalidzkim, próbowała dostać się do Pałacu, jednak została zatrzymana przez ochronę. Pomimo próśb, nie pozwolono jej wjechać do środka. Samantha zostawiła list dla siostry. 

Spór pomiędzy Meghan, jej siostrą i ojcem był dotychczas rozgrywany jedynie w publicznych wywiadach oraz za pośrednictwem współpracowników i przedstawicieli. To był ogromny ruch ze strony Samanthy, że próbowała zobaczyć się z Meghan twarzą w twarz. Fakt, że została zatrzymana przez ochronę i nie wpuszczono jej do środka, mówi sam za siebie. Personel Pałacu został wyraźnie poinstruowany, aby nie pozwalać jej na dostęp do księżnej - podaje źródło "The Mirror".

Jaki będzie kolejny krok Samanthy Markle? Czy uda się jej postawić na swoim?

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

EN_01342733_0001
Fotografia: SplashNews.com/East News

Historia Meghan Markle to historia współczesnego "Kopciuszka". Istnieje jednak kilka minusów, które towarzyszą związkowi z księciem. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów