Siostra księżnej Meghan ma duże kłopoty. Pałac Buckingham jej nie odpuści

Paulina Ermel 03.01.2019
Księżna Meghan
Fotografia: instagram.com/kensingtonroyal

Rodzina księżnej Meghan nie odpuszcza. Tym razem chodzi o siostrę Meghan, która przez swoje nachalne zachowanie znalazła się na czarnej liście Pałacu Buckingham!

Odkąd księżna Meghan pojawiła się w rodzinie królewskiej, wzbudza ogromne zainteresowanie. Piękna Amerykanka podbiła serce Harry'ego i szybko stała się ulubienicą Brytyjczyków. Wygląda na to, że część jej rodziny chciała skorzystać na popularności Meghan. Najpierw licznych wywiadów udzielił tata Meghan, który nie pojawił się na ślubie, a później publicznie prosił córkę o wybaczenie. Do grona tych, którzy chcieli zwrócić na siebie uwagę, dołączyła też siostra Meghan - Samantha.

Siostra Meghan stanęła w obronie ich ojca i publicznie oskarżała księżną o to, że jeśli Thomas Markle umrze, będzie to wyłącznie wina Meghan. Samantha chciała też dostać się do pałacu, aby porozmawiać z Meghan. Jednak jej na to nie pozwolono. I właśnie przez takie zachowania stała się główną bohaterką skandalu, do którego odniosły się także służby Pałacu.

Siostra księżnej Meghan na czarnej liście

Ochrona Pałacu Buckingham włączyła Samanthę na czarną listę! Siostra księżnej została uznana za niezrównoważoną. Opowiedział o tym dziennikarzom "Timesa" jeden z pracowników Scotland Yard.

Ktoś taki, jak Samantha, reprezentuje raczej ryzyko niż realne zagrożenie. Póki co nie grozi aktami kryminalnymi, jednak powoduje zakłopotanie rodziny królewskiej. Istnieje duża szansa na to, że pod tym względem będzie niepokoić rodzinę królewską. Może być źródłem niepotrzebnych skandali.

Sądzicie, że rzeczywiście zagraża Meghan i reszcie członków rodziny królewskiej?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Księżna Meghan doczekała się własnej figury woskowej! Zobaczcie, jak wygląda jej podobizna w Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds. Podobne?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów