Księżna Meghan jest przerażona planem swojej siostry! "Płakała, gdy się dowiedziała"

Księżna Meghan w ciąży w czarnej kwiecistej sukience z rozpuszczonymi włosami
Fotografia: Rex Features/Shutterstock/East News

Księżna Meghan nie ma łatwego życia ze swoją rodziną. Jej przyrodnia siostra, Samantha, nie odpuszcza jej nawet w czasie ciąży. Nowe wieści przybiły Meghan.

O tym, że księżna Meghan nie ma dobrych relacji z ojcem i siostrą wiadomo już od dawna. Okazuje się, że teraz jej przyrodnia siostra, Samantha, ma zamiar skompromitować żonę Harry'ego! Jak donoszą brytyjskie media, kobieta zamierza wydać dwie książki. W obu chce oczernić siostrę, a jedna z nich ma opisywać ich relacje. Jak się okazuje, to przeraziło Meghan, która nie wytrzymała i na wieść o planach przyrodniej siostry się rozpłakała.

Zobacz także: Księżna Meghan napisała list do ojca. Ujawniono szokujący fragment!  

Siostra Meghan chce ją oczernić!

Odkąd pojawiły się informacje o ślubie Meghan i Harry'ego, w mediach rozpoczęła się nagonka na przyszłą księżną. I to ze strony jej własnej rodziny! Okazało się, że Meghan od dłuższego czasu nie utrzymuje kontaktów z ojcem i przyrodnią siostrą. Ci natomiast postanowili wytknąć jej to przy pomocy mediów, gdzie co chwilę pojawiały się kolejne informacje mające zaszkodzić żonie Harry'ego.

Teraz "Daily Mail" donosi o wielkich planach Samanthy. Amerykanka planuje wydać dwie książki. Pierwsza z nich ma pojawić się na rynku w kwietniu. Właśnie wtedy też planowany jest poród dziecka Meghan i Harry'ego. To jednak nie wszystko. Druga książka, "In the Shadow of the Duchess", czyli "W cieniu księżnej" ma pojawić się niedługo później i będzie przedstawiać relacje między siostrami. Samantha, jak sama wielokrotnie podkreślała w wywiadach, ma zamiar pokazać "prawdziwą twarz Meghan Markle". 

Okazuje się, że te rewelacje niekorzystnie wpłynęły na ciężarną Meghan.

Płakała, gdy dotarła do niej ta wiadomość. Jedyną rzeczą, która naprawdę ją zdenerwowała, była ta książka. Ona i Samantha nigdy nie miały bardzo dobrych relacji i czuje, że jej siostra wykorzystuje swoją pozycję dla zysku - powiedział informator "Daily Mail".

My mamy nadzieję, że te informacje nie zaszkodzą Meghan i dziecku. To przerażające, że rodzina chce jej zaszkodzić. Na szczęście ma u swego boku Harry'ego.

Zobacz także: Meghan czeka taki sam los jak Dianę?! Harry bardzo boi się o swoją żonę

Brytyjska rodzina królewska ma bardzo ekscytujące życie i jest pełna tajemnic! My uwielbiamy śledzić jej losy. Ku temu doskonale sprawdzają się filmy i seriale. Oto najciekawsze produkcje o tematyce królewskiej.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów