Siostra księżnej Kate za 2 tygodnie bierze ślub. Z narzeczonym pierwszy raz pokazała się dopiero teraz

Emilia Klima 05.05.2017
Pippa Middleton
Fotografia: ONS

Pippa Middlteon i James Matthews chronią swojej prywatności. W czwartek wybrali się razem na bal charytatywny - pierwszy raz oficjalnie jako para. 

Młodsza siostra Kate Middleton uwagę całego świata zwróciła, kiedy w 2011 pełniła rolę druhny na ślubie księżnej Cambridge. 20 maja sama stanie na ślubnym kobiercu. Wybranek 33-latki to 41-letni brytyjski biznesmen James Matthews. Para związała się ze sobą w 2012, ale Pippa zdecydowała się później wrócić do byłego chłopaka, Nico Jacksona. Romans z obecnym narzeczonym odnowiła jesienią 2015 roku.

Para unika medialnego zainteresowania, od zaręczyn fotografom udało się ich "przyłapać" zaledwie dwukrotnie - podczas turnieju tenisowego Wimbledon i uroczystej mszy świątecznej z udziałem rodziny królewskiej. Za oficjalny towarzyski debiut można uznać zatem dopiero czwartkowe wyjście. Pippa i James przyszli razem na bal fundacji ParaSnow w Londynie.

Ślub Pippy Middleton i Jamesa Matthews odbędzie się 20 maja w Kościele Świętego Marka w Englefield. Wśród gości pojawi się oczywiście jej siostra z Williamem i dziećmi, nie zabraknie też księcia Harry'ego. Nie wiadomo jeszcze, kto będzie druhną Pippy - na pewno ta rola nie przypadnie Kate. Pippa zdecyduje się na którąś ze swoich bliskich przyjaciółek. 

Zobacz jak wyglądają Pippa Middleton i James Matthews

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów