Siostra królowej Elżbiety molestowała 23-letniego aktora? "Obmacywała mnie"

Zuzanna Morska 15.01.2020
Królowa Elżbieta, królowa matka, księżniczka Małgorzata
Fotografia: ASSOCIATED PRESS/East News

Brian Cox, który znany jest z kultowego serialu "Sukcesja", wrócił do wydarzeń sprzed 50 lat, kiedy poznał księżniczkę Margaret - siostrę królowej Elżbiety.

Brytyjska rodzina królewska nie schodzi ostatnio z nagłówków gazet. Wszystko za sprawą księżnej Meghan i księcia Harry'ego, który mają dosyć popularności związanej z przynależnością do rodziny królewskiej i postanowili wycofać się z pełnienia książęcych obowiązków.

Kiedy Harry i Meghan powoli układają sobie samodzielne życie, na jaw wychodzą fakty związane z siostrą królowej Elżbiety, księżniczką Małgorzatą. Na horyzoncie widać kolejny skandal, ponieważ Małgorzata miała dopuścić się... molestowania na młodym aktorze! Opowiedział o tym sam zainteresowany - znany z serialu "Sukcesja" Brian Cox!

Siostra królowej Elżbiety molestowała młodego aktora?

Całkiem niedawno głośno było o seksskandalu z udziałem syna królowej Elżbiety - księcia Andrzeja. Po pojawiających się wciąż nieprzyjemnych informacjach, wycofał się on z życia publicznego.

Tym razem na pierwsze strony gazet trafiła księżniczka Małgorzata! Wygląda na to, że siostra królowej Elżbiety mogła dopuścić się molestowania na młodziutkim aktorze! Skąd to wiemy? Opowiedział o tym sam Brian Cox, który 50 lat temu mógł paść "ofiarą" księżniczki.

Brian Cox to dzisiaj 73-letni aktor, który ma na koncie wiele świetnych ról. Niedawno otrzymał on Złotego Globa za rolę w serialu "Sukcesja". Aktor udzielił też wywiadu dla "The Guardian", w którym wyznał, że 50 lat temu poznał księżniczkę Małgorzatę i jakie okoliczności towarzyszyły temu wydarzeniu. Królowa nie będzie zadowolona!

Jak podaje portal Onet, 23-letni Brian Cox rozpoczynał wtedy karierę w jednym z londyńskich teatrów. Po przedstawieniu został przedstawiony księżniczce Małgorzacie. A ona miała być agresywna!

W młodości obmacywała mnie księżniczka Małgorzata. Grałem w sztuce z Alanem Batesem w dniu moich 23 urodzin. Dostałem czerwoną koszulę od reżysera spektaklu. Byłem świeżo po prysznicu, więc lśniłem. Wtedy nas sobie przedstawiono. Księżniczka położyła rękę na mojej koszuli i jąpochwaliła, a następnie zaczęła przesuwać po niej palcami. Powiedziałem "och". Nie wiedziałem, jak się zachować, gdy dotyka mnie ktoś z rodziny królewskiej - wyznał aktor w wywiadzie dla "The Guardian".

Sytuację zauważyli od razu znajomi Małgorzaty, którzy natychmiast odciągnęli ją od Briana Coxa. Warto dodać, że księżniczka miała wówczas 38 lat i była już mężatką. Wszyscy chcieli uniknąć skandalu.

Myślicie, że rzeczywiście byłaby do czegoś takiego zdolna?

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską? Sprawdź swoją wiedzę w naszym quizie!

Rodzina Królewska
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz brytyjską rodzinę królewską?

Rodzina Królewska

1. Syn królowej Elżbiety II, książę Andrzej jest księciem:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów