Miley Cyrus ma 19-letnią siostrę. Fani zarzucają jej, że przesadza z... botoksem!

Hanna Skowron 05.06.2019
Miley Cyrus i Noah Cyrus
Fotografia: instagram.com/mileycyrus

Wiedzieliście, że Miley Cyrus ma siostrę? 19-letnia Noah też ma ogromną rzeszę fanów, ale są oni ostatnio zaniepokojeni tym, jak wygląda. Twierdzą, że przesadza z... botoksem!

Miley Cyrus to jedna z najpopularniejszych amerykańskich wokalistek. Gwiazda ma fanów na całym świecie i regularnie spotyka się z nimi podczas niezwykłych występów, jakie organizuje.

Wiedzieliście, że Miley ma młodszą o 7 lat siostrę? Młodziutka Noah również robi karierę muzyczną, ale też spełnia się jako aktorka. Gwiazdę na Instagramie obserwuje prawie 5 mln osób. I ostatnio są one zaniepokojone jej wyglądem.

Siostra Miley Cyrus przesadza z botoksem?

Mimo tego, że Noah ma dopiero 19 lat, od dawna poprawia sobie urodę! W ostatnim czasie jej wygląd szczególnie się zmienił, a to niespecjalnie podoba się jej fanom.

Obserwatorzy Noah dopytują, dlaczego wygląda inaczej i alarmują, że to już nienaturalne. W sprawie artystki wypowiadali się także specjaliści w dziedzinie medycyny estetycznej. Nie mają oni wątpliwości, że Noah zwiększyła objętość twarzy, podniosła brwi i powiększyła usta. Wygląd wokalistki komentował na łamach "In Touch" m.in. chirurg plastyczny Vartan Mardirossia.

Ostatnie zdjęcia zdają się to potwierdzać. Widzicie to, jak się zmieniła w ostatnim czasie?

Ten projekt robi prawdziwą furorę. Na zdjęciach możemy obejrzeć gwiazdy, które pozują ze swoimi młodszymi wcieleniami!

57951

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów